PS4 için TV vs. Monitör

Bedirhan08

Decapat
PS4 Slim için odama alacağım. TV mi almalıyım monitör mü? Açıklar mısınız?
Not: Online, rekabetçi oynamıyorum. Sadece Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum.

TV tabii ki. PS4 ile 120Hz vs oynayamicağın için 40-50 inç arası bir TV işini görür. Single Player oyunlarda da zaten fazla detay olduğu için PS4 Slim fazla bir performans vermez.

PS4 Slim için odama alacağım. TV mi almalıyım monitör mü? Açıklar mısınız?
Not: Online, rekabetçi oynamıyorum. Sadece Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum.

Televizyon al bence. Bende PS4 sahibiyim ve senin gibi hikayeli oyunlar oynuyorum Last of Us mesela hem monitör hem de televizyonda oyadım hissedilebilir fark var.

TV daha iyi olur fakat sana ait olmayınca sıkıntı yaşıyorsun. Hele ki ortak bir alandaysa... Ailen geliyor, misafirler de gelir illa ki. Dizi-film olayı da var...

Dostlar, PS4'ü aldığımdan beri salonda ailemin yanında oynuyorum ve bu olaydan bıktım. Oyunun atmosferine giremiyorum, misafir gelince falan sıkıntı oluyor. En büyük sorunda 43" 1080p TV'de oyunlarda gecikme var. Evet baya hissediyorum yani hikayeli oyunlarda. Linkini attığım bu monitörü alacağım büyük ihtimal. Bir bakarmısınız bu monitöre? Özellikleri kağıt üzerinde çok iyi. TV'de oyunlar gecikme olması beni endişelendiriyor. 2.000 TL bandında TV önerirseniz de çok mutlu olurum gerçekten yardıma ihtiyacım var. Yorumlarınızı bekliyorum.

Dostlar, PS4'ü aldığımdan beri salonda ailemin yanında oynuyorum ve bu olaydan bıktım. Oyunun atmosferine giremiyorum, misafir gelince falan sıkıntı oluyor. En büyük sorunda 43" 1080p TV'de oyunlarda gecikme var. Evet baya hissediyorum yani hikayeli oyunlarda. Linkini attığım bu monitörü alacağım büyük ihtimal. Bir bakarmısınız bu monitöre? Özellikleri kağıt üzerinde çok iyi. TV'de oyunlar gecikme olması beni endişelendiriyor. 2.000 TL bandında TV önerirseniz de çok mutlu olurum gerçekten yardıma ihtiyacım var. Yorumlarınızı bekliyorum.

Geri
Yukarı