PS4 için uygun monitör önerisi

mustafaaydogan

Femtopat
Herkese iyi forumlar, PS4'üm için monitör arıyorum. Bu arada sadece FIFA oynuyorum konsoldan. Bildiğiniz üzere PS4'ün destekliği 65Hz. TV'den monitöre geçiş farkları nelerdir akıcılık ve oynanış açısından? Bir de bütçe dostu, fazla pahalı olmayan PS4 için yeterli olacak monitör modelleri atarsanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
60Hz ve üstü almanıza gerek yok. Zaten 60FPS üstü oynattığı oyun yok. 60Hz IPS veya VA bir monitör işinizi görecektir. Monitörün avantajı ekran daha küçük olduğundan daha dikkatli oynamanızı sağlar. Onun dışında ben konsollar için televizyonu tercih ederim açıkcası.

60Hz ve üstü almanıza gerek yok. Zaten 60FPS üstü oynattığı oyun yok. 60Hz IPS veya VA bir monitör işinizi görecektir. Monitörün avantajı ekran daha küçük olduğundan daha dikkatli oynamanızı sağlar. Onun dışında ben konsollar için televizyonu tercih ederim açıkcası.

şu iki model uygun gibi, 75 hzler biraz daha yüksek para açısından, modeller nasıl hocam sence? HDMI girişleri de var PS4'ü bağlarken sorun yaşatmaz.

şu iki model uygun gibi, 75 hzler biraz daha yüksek para açısından, modeller nasıl hocam sence? HDMI girişleri de var PS4'ü bağlarken sorun yaşatmaz.
Bu ürün varken başkası düşünülmez bile. HDMİ ile bağlarsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.

Piyasadaki en iyi fiyat/performans monitörü ektedir. Sorunuz varsa alırım, bizzat kullanıyorum.

bu siteden almak mantıklı mı hocam bunu, vatan da falan 809tl imiş. sadece ps4 için kullanacağım, zaten tek fifa oynuyorum online olarak. tek isteğim iyi görüntüsü vermesi donma kasma vb sıkıntılar yapmaması. tv'den monitöre geçiyorum bu arada, ne gibi farkları var?

bu siteden almak mantıklı mı hocam bunu, vatan da falan 809tl imiş. sadece ps4 için kullanacağım, zaten tek fifa oynuyorum online olarak. tek isteğim iyi görüntüsü vermesi donma kasma vb sıkıntılar yapmaması. tv'den monitöre geçiyorum bu arada, ne gibi farkları var?
Gayet iyidir hocam, satıcısı da güvenli. Bunda F-SYNC teknolojisi var, yırtılmaları engelliyor. Fiyatına göre rakibi de yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı