PS4 ikinci el oyunlar online oynanabilir mi?

Orlion

Hectopat
Herkesin bildiği gibi spotçularda ikinci el PS4 oyunları çok daha ucuza satılıyor. Aklıma takılan bir soru var. Bu 2. el CD'leri aldığımızda online oynayabiliyor muyuz? Atıyorum işte GTA 5 aldım ikinci el olarak bunu kendi PS4'üme takınca online oynayabilir miyim sıfır gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. oyunlardan DLC vb. kodları kullanmayı unutun. Gerçi hoş ben çoğu DLC kodlarını kullanmadan oyunları satan biriyim. Benim sattığım oyunlara denk gelirseniz DLC kodları çalışır. :)

Beyler rakip forumda dijital oyun kardeşliği konusu var aynı konuyu bu forumda göremedim. Orjinal dijital oyun alıp satmak bu forumda yasak mı?

Technopat hazir forum sistemi kullaniyor. Disaridan mudahale edemiyor.

Ama ismimi vermekte sikinti yok. DH elle yazildigi icin yonetim, yine kendi icindeki .NET gelistiricileriyle mudahale edebiliyor. Zaten DH, Technopat'tan daha kapsamli ve eski. Yillanmis sarap gibi. Ama amacindan cok yanlis ilerliyor. PC DONANIM ve Haber amacindan cikip tamamen siyasete dondu. Bende biraktim.

Yada PLAYSTATION 4 DIJITAL SATIS, ALIS VE TAKAS [ANA KONU] diye baslik acalim. O da idare eder.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı