PS4 Kaç Saat Serin Çalışabilir?

Zaten exclusive oyunlar için alacağım ancak arada arkadaşlarla aynı konsoldan split screen oynayacağız online oyun oynamayacağım ps plus gerekir mi ?

Serin çalışması olarak kastettigim sey aslinda 4-5 saat araliksiz oynarsam sicaklik anormal bir seviyeye cikar mı ?

Oyunları update edeceğim ancak internet altyapı sorunu oldugu için bazi oyunları update edemeyebilirim sorun cikarir mı ?
Sorunuz çözülmüş gibi duruyor lakin sıcaklıkla alakalı bir yorumda da ben bulunma gereği duydum;
Cod bo3'te zombi modunda aralıksız 14-15 saat ve daha fazla açık kaldığı oluyor.Eğer yumurta pişirebileceğiniz kıvama geldiyse ve uçak motoru sesi çıkarıyorsa oyuna biraz ara vermelisiniz 😀

Sorunuz çözülmüş gibi duruyor lakin sıcaklıkla alakalı bir yorumda da ben bulunma gereği duydum;
Cod bo3'te zombi modunda aralıksız 14-15 saat ve daha fazla açık kaldığı oluyor.Eğer yumurta pişirebileceğiniz kıvama geldiyse ve uçak motoru sesi çıkarıyorsa oyuna biraz ara vermelisiniz 😀
Teşekkür ederim. Zaten günlük max.5 saat kullanacağım bir cihaz. İşim gücümm var benim 😂😂

Teşekkür ederim. Zaten günlük max.5 saat kullanacağım bir cihaz. İşim gücümm var benim 😂😂

5 saatten bir şey olmaz rahatlıkla oynayabilirsin. Ha bir de split screen oynamak için PSN Plus'a ihtiyacınız yok çünkü couch co-op sayılıyor. Diablo 3 bitirmiştik biz öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı