PS4 kırdırılmalı mı?

Nete bağlanınca güncelleme yapıyor ya hocam ondan hiç acilmamasi gerek, geri çevirme dışında.
Yok hayır. Güncellemeyi engelliyorsunuz en başta internete bağlarken kullandığınız DNS ile, sonrasında rahat rahat interneti kullanabiliyorsunuz.

Yukarıda söylendiği gibi “Disable update” komutu da var.

Şu an FIFA 23 bile oynanabiliyor kırık PS4 ile, büyük ihtimalle God of War Ragnarok da çıktığı gibi düşecek.

Yok hayır. Güncellemeyi engelliyorsunuz en başta internete bağlarken kullandığınız DNS ile, sonrasında rahat rahat interneti kullanabiliyorsunuz.

Yukarıda söylendiği gibi “Disable update” komutu da var.

Şu an FIFA 23 bile oynanabiliyor kırık PS4 ile, büyük ihtimalle God of War Ragnarok da çıktığı gibi düşecek.
O zaman güzel hocam, ben kararsızım PC fiyatlari da uçtu, PS alıp kırdırmak var icimde ama Türkçe yama konusunda şüpheliyim, oynadığım oyunlar kült yapımlar hani Hitman,GTA,TombRaider gibi. Bunlarda Türkçe yama yapılıyor mu PS'ye, ona göre alayim o zaman.

1-) Evet, YouTube'dan bakarak yapabilirsiniz.
2-) İnternete bağlanınca orijinal haline geri döner.
3-) Online hizmetlerden faydalanamıyorsunuz, başka bir kaybınız pek olmuyor.

Ama kırdırmak için sürümünün 9 ve altı olması gerek üstü ise şu an kırılabilir değil.
Tamamdır benimki 9.03 sürümünde bekleyeceğim o zaman herhalde yakında o da kırılır. Sağ olun zaten bu dakikadan sonra online ile işim olmaz PS Store bile girmem kırılınca ban falan yerim aman.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman güzel hocam, ben kararsızım PC fiyatlari da uçtu, PS alıp kırdırmak var icimde ama Türkçe yama konusunda şüpheliyim, oynadığım oyunlar kült yapımlar hani Hitman,GTA,TombRaider gibi. Bunlarda Türkçe yama yapılıyor mu PS'ye, ona göre alayim o zaman.
Türkçe yama konusunda bilgim yok, sanmıyorum.

1-) Evet, YouTube'dan bakarak yapabilirsiniz.
2-) İnternete bağlanınca orijinal haline geri döner.
3-) Online hizmetlerden faydalanamıyorsunuz, başka bir kaybınız pek olmuyor.

Ama kırdırmak için sürümünün 9 ve altı olması gerek üstü ise şu an kırılabilir değil.
Güncellemesi lazım psn girmeden intarneti kullanabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı