PS4 kırık olduğunu nasıl anlarız?

TarıkBugra55

Hectopat
Arkadaşlar 2.el PS4 alacağım adam PSN hesabını cihazdan kaldırmış ve oyunları da silmiş o yüzden cihazın içinde mevcut oyun yok. Ben bu cihazın kırık olup olmadığını oyunda Online bağlantı yapmadan nasıl anlayabilirim? Ve ekstra olarak dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?

Arkadaşlar 2.el PS4 alacağım adam PSN hesabını cihazdan kaldırmış ve oyunları da silmiş o yüzden cihazın içinde mevcut oyun yok. Ben bu cihazın kırık olup olmadığını oyunda Online bağlantı yapmadan nasıl anlayabilirim? Ve ekstra olarak dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle çok detaylı ve iyi anlatıyor.

Konsolun sürümü belli mi?

Yazılım sürümünü öğrenmeniz yeterlidir. PS4 kırmak çok basit ve cihazı kapatıp açınca kırma işlemi sıfırlanıyor. Cihaz en güncel sürümdeyse kırık değildir.

Ayarlardan cihazın sürümüne bak( yazılım sürümü ) 7.55 ve altıysa iyi.

8.50 sürümü dedi ama adamın yalan konuşup konuşmadığından çok da emin olamadım. 8.50 sürümü olduğunu nasıl anlayabilirm oraya gittiğmde cihazın cuh kodunun falan olduğu yerlerde yazar mı?

Geri
Yukarı