PS4 kutulu Cyberpunk 2077'ye güncelleme gelir mi?

qelos

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Gorgoroth Yaylası
PlayStation 4 için kutulu Cyberpunk alacağım ama oyunun ilk versiyonu vasat halde olduğu için aklımda soru var. Kutulu alsam bile ileride gelecek güncellemeleri alır mıyım? Yoksa sadece diskin içindeki versiyonda mı oynayabilirim?

Anladım hocam. PS5 aldığınızda sanırım PS4 sürümü olan dijital oyunları oynayabiliyordunuz. Kutulu olanlar için bir bilgim yok belki PS4 almak yerine PS5 alıp gereksiz masraftan kaçınabilirsiniz. Ayrı bir konu açarsanız veya internetten bakarsanız daha iyi olur. Bu arada hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın :D.

Keşke PS5 alacak şansım olsa🙃. Çok teşekkür ederim.
Aynen hayırlı olsun The Last of Us gibi oyunları oynamayı unutma mümkünse Pro al veya şimdiden PS5 al.

Zaten sırf bir gün kendim oynarım diye YouTube'dan takip etmedim. Sağ olun.

İlk defa PlayStation alacağım 👉👈
Hayırlı olsun o zaman 😂. Öncelikle daha önceden çıkmış Ps4 exclusive oyunları tüketmen daha sağlıklı olacaktır. God of War, Last of Us 1&2, Spider-Man falan gibi. Yukarıda da belirtmiştim zaten şuan Ps4 lerde CP77 rezalet durumda hiç bulaşmayın 1-2 ay. Kutulu oyunlarda da herhangi bir güncelleme sıkıntısı olmuyor zaten. Dijital oyunlara hangi güncelleme geliyorsa normal olarak Fiziksel oyunlarada aynı güncellemeler geliyor.

Hayırlı olsun o zaman 😂. Öncelikle daha önceden çıkmış PS4 exclusive oyunları tüketmen daha sağlıklı olacaktır. God of War, Last of Us 1&2, spider-man falan gibi. Yukarıda da belirtmiştim zaten şu an PS4'lerde CP77 rezalet durumda hiç bulaşmayın 1-2 ay. Kutulu oyunlarda da herhangi bir güncelleme sıkıntısı olmuyor zaten. Dijital oyunlara hangi güncelleme geliyorsa normal olarak fiziksel oyunlarada aynı güncellemeler geliyor.

Çok teşekkür ederim. 😊

Geri
Yukarı