PS4 monitör için aparat gerekli mi?

felixium

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. PS4 alacağım fakat kafamda sorular var şöyle sıralayayım isterseniz :)
1) PS4 ve bir monitör almayı düşünüyorum bu ikisini almam yeterli olur mu yani bir monitör ve PS4 ile rahatça arkama yaslanıp oynayabilir miyim yoksa ek aparatlara da gerek var mı ?
2)PS4 her oyun için sürekli internet bağlantısı mı istiyor ? Diyelim ki BF4'ü singleplayer oynamak istiyorum yine de bir bağlantı istiyor mu ? Yada Pes, Fifa vb...
3)Tahminen 5 veya 6 yıl çıkacak oyunlarda beni memnun edeceğini düşünüyorum haklı mıym acaba ?
Elimden geldiğince sorularımı anlaşilabilir sormaya çalıştım, bu arada belirteyim ilk kez oyun konsolu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Ps4 te görüntü çıkışı olarak sadece HDMI var. Alacağınız monitör de HDMI girişi olmasına dikkat et. En yaygını da o zaten.
2) Sürekli internet bağlantısı istemez SP offline olarak oynayabilirsiniz. Ama bence internet olmadan olmaz. Çünkü bu cihaz PSN i her türlü kullanmak istiyor. Oyun güncellemelerini yapmak için de lazım tabiki.
3) Ara nesil çıktığı için konsolun ömrü uzayacaktır. Şuan E3 te yayınlanan GOW4 gameplay i izleyin. Grafikler o düzeyde gidecektir. az daha gelişir ilerde. Eğer son teknolojiyi istiyorsanız en iyi grafikler olsun diyorsanız 5-6 yıl hayal. Ama öyle bir takıntınız yoksa 5-6 yıl oynarsınız.

Mönitörde hoparlör olmasına dikkat edin veya sadece kulaklık girişi de yeterli olabilir ekstra hoparlörünüz varsa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı