PS4 mü ? PC mi ?

• Konuyu başlatan Canberk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 4B
Ekran cozunurlugu, cozunurluk destegi. 900p = 1600 x 900, 1080p = 1920 x 1080p

PS4 alman daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf, 1 oyun 900P diye, PC alacaksanız size kalmış bir durum. Sonuçta, yakın zamanda, başka FPS oyunları, COD, BF5 de gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sadece oyunla ilgili birsey. Cunku bircok oyunu 1080p 30,60 FPS(cogu zaman sabit) oynatabiliyor. Sabit bir donanim oldugu icin, korsan calistirmadigi icin yapilan oyunlar daha ozenli. Hem neden PC'de turkce oyun pek yok da Sony'nin tum konsola ozel oyunlari Turkce destekli saniyorsun?

Bu sadece oyunla ilgili birsey. Cunku bircok oyunu 1080p 30,60 FPS(cogu zaman sabit) oynatabiliyor. Sabit bir donanim oldugu icin, korsan calistirmadigi icin yapilan oyunlar daha ozenli. Hem neden PC'de turkce oyun pek yok da Sony'nin tum konsola ozel oyunlari Turkce destekli saniyorsun?
Anladım. yani diyorsunuzki kafanı yorma bunlara, oyununu al, oyna.

PS4 grafiği diye genellemeniz yanlış olur zira şuan sadece BF4 için konuşuyoruz. Diğer tüm oyunlar, PS4 de 1080p ve 30-60 FPS sabit. Bazı oyunlarda AA da var.

daha geçen izledim receple ali beyin gtx 980 ti (slı) yani çift ekran kartlı gta5 incelemesini bu ekran kartları muazzam 380 bit 6 gb olmasına rağmen adamlar 1080p de tüm ayarları kökleyemediler 30 fps aldılar oysaki ben böyle bir sistemle bütün ayarlar full ve 4K da çatır çatır oynatır diye düşünüyordum, ölçeklendirme dahi hepsini köklerler sanıyordum ama bu mümkün olmadı .
peki bu sistem kaç para sadece ekran karının teki şu anki piyasa fiyatı 3000 küsür 2 tane alıp birleştirsek eder 7 bin buna çift işlemci takmak gerek yada iyi bir işlemci oda rahat 2.500 3.000 ettimi sana 10000 diğer ana kart monitör vs.. saymıyorum.4K oyun zaten açamıyor bu sistem ultura da. Yani en kötü 10000 bayılacaksın ama 4K oyun oynamayacaksın oynasan bile kasarak oynayacaksın şimdi kalkıp oyun konusunda ps 4 ü eleştirmek bence son derece mantıksız. Yok PS4 de low medium oynarsın da yok bilmem ne PC de 4K sıkıntı inanmazsanız açın bakın adamların ana sayfasında bu video mevcut çift gtx 980 gta 5 testi PS4 ün ucuz olmasını geçtim güzel bir grafikle stabil ve akıcı bir fps sunuyor çoğu oyunda bir kaç oyun hariç. Oyun diyince ps4 ün eline kimse su dökemez kendimizi kandırmayalım kaldı ki 4k blu ray filmleri izleme konusunda var mesela bende 5.600 tl değerinde laptop var yüklemediğim program kalmadı alt tarafı bir BLU-RAY film izleyeceğim programın biri cd yi okur biri okumaz oysaki sony nin ürettiği ps3 (dünyanın en güçlü bluray okuyucusu) her cd yi banamısın demeden full hd istediğin fps de oynatıyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı