PS4 ne kadar eder?

Dalga mı geçiyorsunuz? :) 3200'lere PS4 PRO'lar zor satılıyor. Üstelik kol bile yok. O oyunları kimse sallamaz. 2.000 TL anca eder. Üstüne talip olan, kol alacak bir de. Kolu da katsanız anca 2.400 TL falan eder.

"Ps4 Slim 1TB Oyun Konsolu + 2 adet dualshock 4" diye ilan açmış adam. 2.550 TL'den satıyor tertemiz :) Yani demem o ki fazla uçmayın.

Dalga mı geçiyorsunuz? :) 3200'lere PS4 Pro'lar zor satılıyor. Üstelik kol bile yok. O oyunları kimse sallamaz. 2.000 TL anca eder. Üstüne talip olan, kol alacak bir de. Kolu da katsanız anca 2.400 TL falan eder.

"Ps4 Slim 1TB Oyun Konsolu + 2 adet dualshock 4" diye ilan açmış adam. 2.550 TL'den satıyor tertemiz :) yani demem o ki fazla uçmayın.

Uçmadım zaten piyasa öyle bir kazıkkı bulduğuna iteliyor 2.el piyasası ederinden cok fazlasına gidiyor o oyunları sıfırini 750 TL'den aşağıya alamayız şu an.

Uçmadım zaten piyasa öyle bir kazıkkı bulduğuna iteliyor 2.el piyasası ederinden cok fazlasına gidiyor o oyunları sıfırini 750 TL'den aşağıya alamayız şu an.
PS4 işi bitmiş konsoldur bana göre. Jailbreak çıktı birkaç güncel sürüme. Senin dediğin gibi de kimse o fiyatları vermez o konsola ve orijinal oyunlara. Millet kırılmış PS4lere bakıyor. Ben bile yeğenime PS4 Pro'yu öylesine verdim. Öyle yatıyor kendisinde. Oyun almaya yetecek para yok ki istediğini alıp oynayasın.

Uçmadım zaten piyasa öyle bir kazıkkı bulduğuna iteliyor. 2.el piyasası ederinden cok fazlasına gidiyor. O oyunları sıfırini 750 TL'den aşağıya alamayız şu an.
Diğer yorum yapanlar için de genel olarak yaptım yorumu aslında. Kimsenin bu zamanda ekstra para verip oynayacağı oyunlar değil maalesef. Mesela FIFA 22 çıkmış, adam ne yapsın 16'yı :) Sahibinden sitesine bakarsan dolu ilan var. Kimisi uçuk fiyat koymuş ama dolu dolu koymuş. Onları da kimse almaz.

Normal mağaza ilanları var. Onlar bile garantili olarak daha ucuza satıyor. Kahraman Konsol gördüm mesela, PS4 PRO 1TB 3.200'den satıyorlardı. Yani PS4 Slim 1TB kolsuz bir şekilde imkanı yok 2.000 TL'yi geçmesinin. Oyunları katmıyorum, çünkü kimse o oyunları almak istemeyecek. Herkes direkt cihazı almaya çalışacak.

Diğer yorum yapanlar için de genel olarak yaptım yorumu aslında. Kimsenin bu zamanda ekstra para verip oynayacağı oyunlar değil maalesef. Mesela FIFA 22 çıkmış, adam ne yapsın 16'yı :) sahibinden sitesine bakarsan dolu ilan var. Kimisi uçuk fiyat koymuş ama dolu dolu koymuş. Onları da kimse almaz.

Normal mağaza ilanları var. Onlar bile garantili olarak daha ucuza satıyor. Kahraman konsol gördüm mesela, PS4 Pro 1TB 3.200'den satıyorlardı. Yani PS4 Slim 1TB kolsuz bir şekilde imkanı yok 2.000 TL'yi geçmesinin. Oyunları katmıyorum, çünkü kimse o oyunları almak istemeyecek. Herkes direkt cihazı almaya çalışacak.

Meela ben geçen gün kendi ekran kartim 880 TL'ye almıştım 3 sene once Sapphire RX 560 2 GB o.c 800 TL'ye MSI 5500 XT OC 4 GB sifir kendim test ettim modeli ile takas ettim 2700 TL'ye aldım Palit GTX 1650 modeli 3050 lira ama hepsiburad Amazon'da 4100 kadar ciktı ha kartın ederi 3050 degil 1500 anca dediğim gbi sıfir ve 2 el piyasa uçtu.

Meela ben geçen gün kendi ekran kartim 880 TL'ye almıştım 3 sene once Sapphire RX 560 2 GB o.c 800 TL'ye MSI 5500 XT OC 4 GB sifir kendim test ettim modeli ile takas ettim 2700 TL'ye aldım Palit GTX 1650 modeli 3050 lira ama hepsiburad Amazon'da 4100 kadar ciktı ha kartın ederi 3050 degil 1500 anca dediğim gbi sıfir ve 2 el piyasa uçtu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı