PS4 Ocak Ayı İndirimi İçin Oyun

Daikokuf

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 15 tatil için oyun önerir misiniz? Kingdom Hearts Complete Edition almayı düşünüyorum ya da KH3'le başka bir oyun DMC5'le RE2 Remake'in sonlarını biliyorum, ama alınır mı ve uzun soluklu oyunlar favorim malum o kadar para verince 6 saatte bitmesi koyuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Detroit Become Human 54TL olmuş al, spoiler vermeyeyim ama oyun çok güzel.
Oyun Detroit şehrinde geçiyor, yıl 2038 robotlar var ve oyunda robotların bağımsızlık istemesini ve bunun için savaş vermesini anlatıyor. RK800 model Connor adlı ara bulucu Android. AX400 model kara adlı yazılım istikrarsızlığı yaşayan (aykırı anlamına geliyor) bir ev Android'i. RK200 model Markus adlı yazılım istikrarsızlığı yaşayan (aykırı) bir bakıcı ve ev Android'i istediğin her şeyi yapabiliyorsun, istersen Connor'un görevini yapıp aykırıları yok edebiliyorsun ya da Connor'u aykırı yapıp aykırıları yeni bir yaşam formu olarak tanıtıyorsun.
Oyna kardeşim oyna, kime sorsan bu fiyata al der.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aldım detroit kesin al yanında heavy rain'ide veriyor çünkü o fiyata 2 oyun almış oluyorsun eski bir oyun olsada heavy rain yinede bedava oynanır.

Valla oyun almaya korkar oldum eskisi gibi beğenemiyorum alıyorum sıkılıyorum kötü oluyor.

Aynen Kingdom Hearts 3 mekanikleri ve mekanları iyi olmasa pişmanlıktan gebericektim daha 10 saat oldu mutluluk,gökkuşağı,bayat espiriler ve Duffy duck kusuyorum artık

Hahaha allah kolaylık versin valla beni belki taşlamak isterler ama %40 a geldim rdr2 de sıkıldım çok ağır baydı beni oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı