PS4 önerisi

cihan123e

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. PS4 almak istiyorum ama hiçbir mağazada yok. Stoklar ne zaman gelecek ve PS4, PS4 Pro arasındaki farklar nelerdir? Bir de 1 TB yerine 500 GB alsam oyunlar fazla yer kaplar mı? Bir de sıfır gelmezse 2. el alınır mı veya güvenli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok var hocam internette.

Bende 2. el alırdım eski bir konsol oldu artık ama alabilirsen Series S ya da One X almanı öneririm çok oyun oynuyacaksan One X al çünkü diğeri 365 GB alanı var.

Hocam, ikinci el bakabilirsiniz. Pro ile arasında grafik farkı var. Slim kasa veya Pro alabilirsiniz. İmkan varsa 1TB alın.

Bende 2. el alırdım eski bir konsol oldu artık ama alabilirsen Series S'ya da One X almanı öneririm çok oyun oynuyacaksan One X al çünkü diğeri 365 GB alanı var.

Slim tercih edilebilir. Depolama olayı tamamen size bağlı ben sadece pes, ,fifa,RDR 2 oynar fazla oyun almam diyorsan yetecektir ama ileride sıkınıt çekmemek için 1TB öneririm.

2. El alın bence. Oynadığınız oyun sayısına vs. göre depolama yetebilir / yetmeyebilir. Bütçe varsa Pro alabilirsiniz.

İmkan varsa Pro öneririm. Fat, Slim arasında seçim yapacaksan görünüşünü beğendiğini al farkları yok ama Fat kasada 1216A/B serisini tercih etmelisin. Ben 2.el Fat tercih ettim kullanıyorum 5 aydır bence 2.el al çünkü çok ucuz oldu fiyatlar. Cihaz seni pişman etmeyecektir 😊 Pro'nun farkı grafik ve boost mode. Boost mode oyunu daha stabil hale getiriyor optimazsyonu sıkıntılı oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı