PS4 Özel Oyunu Days Gone PC İçin Duyuruldu

Optimizasyonu geçtim. Milyon tane teknik hatası vardı. Klasik BEND Studio vakası işte...
Doğru Bugları da unutmamak lazım. Ama ben oynarken bayağı bir zevk almıştım.
Bence sadece en sondaki (ismini yanlış hatırlamıyorsam) Sarah'ı kamptan alma bölümünü fazla uzattılar.

Gelmeyecek olan etiketinizi bekleyeceğim.
PS NOW’u biliyor olsaydınız. Zaten PC’de oyuncuların son god of war’ı oynadığını bilirdiniz. Bu oyun 2019’da geldi zaten Sony sükse yapmak için ekledi. 2020’de de kaldırdı. Tıpkı gamepass’e eklenen bazı oyunların bir süre sonra kütüphaneden çıkması gibi. Yine gelecek sorun yok. 😀. Yukarıda da dedim ya port edilecek ya da PS Now ile ama o oyun PC’de oynanacak. Boşuna demiyorum idefix olmaya gerek yok. Seve seve ekleyeceğim etiketle. Kendinize dikkat edin. Sağlıkla😘.
@Lockheed Hazır mısınız? 😀😀. Bu hesabın tahminleri hep tutuyor.

Son düzenleme:
PS NOW’u biliyor olsaydınız. Zaten PC’de oyuncuların son god of war’ı oynadığını bilirdiniz. Bu oyun 2019’da geldi zaten Sony sükse yapmak için ekledi. 2020’de de kaldırdı. Tıpkı gamepass’e eklenen bazı oyunların bir süre sonra kütüphaneden çıkması gibi. Yine gelecek sorun yok. 😀. Yukarıda da dedim ya port edilecek ya da PS Now ile ama o oyun PC’de oynanacak. Boşuna demiyorum idefix olmaya gerek yok. Seve seve ekleyeceğim etiketle. Kendinize dikkat edin. Sağlıkla😘.
@Lockheed Hazır mısınız? 😀😀. Bu hesabın tahminleri hep tutuyor.
Bence Bloodborne kesin gelecek. Ghost of Tsushima da çok olası. GOW için de aynı şekilde çok söylenti çıktı ama kesin diyemeyiz. Uncharted Nathan Drake Collection ise bana göre PC'ye gelmez gibi geliyor. Çıkmasını çok istiyorum o ayrı mesele.

Sony bu hamleleri yapmakla geç kaldı bence. Xbox, PC pazarında PS'e göre çok büyüdü. Ama ne olacağı belli olmaz. GOW veya Uncharted çok güçlü oyun IP'leri. Bakalım zaman gösterecek.

@Lockheed Nasıl havalar 😀😀😀gelmeyecek diye atıp tutanlarda.
83FF2F1C-A603-4E60-9B1C-55A94A78B4B5.jpeg

Geri
Yukarı