PS4 orijinal oyun kolu Windows ile uyumlu çalışır mı?

ayalkin

Hectopat
Arkadaslarla bilgisayarda bazı oyunları kolla oynamak istiyoruz. Örneğin Forza Horizon GTA 5 vb oyunların %95 Steam üzerinden oynuyoruz. Sıkıntı olur mu? Veya sizin önerdiğiniz kol var mı? Fiyat performans olarak. Xbox kolu neden almıyorsunuz derseniz eğer, kol düzeni güzel degil bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Steam ile desteği var. Diğer yerlerde ise yardımcı programlar ile birlikte kullanabilirsiniz.

Zaten Steam ile desteği var. Diğer yerlerde ise yardımcı programlar ile birlikte kullanabilirsiniz.
Yardımcı program olarak öneriniz var mı?
Genelde oyunları Dualshock 4 ile oynuyorum. Sadece oyunlarda Xbox kontrol şeması olarak gözüküyor. Onun dışında bir problem yaşamıyorum, stabil çalışıyor.
Tuş atamaları veya değişimi yapabiliyor musunuz? Bir Touchpad çalışıyor mu bunu çok merak ediyorum.

Tuş atamaları veya değişimi yapabiliyor musunuz? Bir Touchpad çalışıyor mu bunu çok merak ediyorum.
Her oyunda detaylı özelleştirme var mı bilemiyorum fakat ETS 2 oyununda kontrol şeması çok iyi. İstediğiniz atamaları, örnek verecek olursam; kısa basılı tutma, basıp çekme, uzun basılı tutma olarak özelleştirebiliyorsunuz. Emin olmamak ile birlikte oyunların çoğunu destekliyor. Touchpad konusunda emin değilim.

Bazı PS'ye özel olan özellikler olmayabilir. Steam için zaten destek var.

DS4Windows öneririm, Dualshock 4 Windows'a bağlanırken genellikle bu program ile kullanılıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı