PS4 oyun fiyatları arttı

pwfa

Hectopat
700 TL oyun mu olur?
PS5'de 1000 TL oyun görünce şaşırmam artık.

dsa.jpg

PlayStation alıyosun Sonra 2 tane oyun alıyosun sanki bitane daha ps almış gibi sonra konsol alıyosun daha konsolum olsun arkadaşlarımla oynarım diye sonra oyunlardan Birkaçtane oyun daha alıyosun sonra online oynamak için plus alıyosun -_-
PlayStation alıyosun Sonra 2 tane oyun alıyosun sanki bitane daha ps almış gibi sonra konsol alıyosun daha konsolum olsun arkadaşlarımla oynarım diye sonra oyunlardan Birkaçtane oyun daha alıyosun sonra online oynamak için plus alıyosun -_-
Bilgisayar almak artık daha daha uygun ve daha mantıklı özellikle epic games Benim gibi pc kullanıcılarını acayip sevindiriyor birçok oyunu belirli günlerde ücretsiz yapıyor ayrıca steam doları 3 üzreniden aldığı için oyunlar daha ucuz zaten PlayStation exlusive oyunlarının neredeyse hepsi pc yede çıkıyor. Yani kısacası Biligsayar almak daha mantıklıdır

PS Store'un fiyatlandırması ortada, donanımsal güç olarak en yakın rakibi Xbox One S'den ne kadar daha aşşağıda olduğu ortada, oyun kollarının ergonomikliği ortada...
Hâlâ PS4 fanboyları neyi savunuyor anlamıyorum.

Artık çıktığı gün oyun oynayamayacağız demektir.
Ucuzlaması için bekleyeceğiz. Örneğin Death Stranding oyunu ilk çıktığında 400 liraydı, şimdi 100 150 lira civarı.(Kutulu versiyonu)

Konsol alınacaksa PS öneriyorum çünkü Xbox'ta yapacağın her şeyi ve fazlasını bilgisayarda da yapabilirsin. PS Exclusive oyunları maalesef başka platformda oynamazsın.
Konsolum yok bu arada, ama alacak olsam benim de tercihim PS olurdu.

Bal gibi de oynarsın.

PS Now servisine adamlar haziran ayında Spider Man ve God of War'u getirmişlerdi.

Geri
Yukarı