PS4 oyunları nereden alınmalı?

Descptop

Centipat
Yer
Bursa
Merhaba arkadaşlar, PS4'üm için RDR2 ve GTA V almak istiyorum. En ucuz nereden alabilirim? Instagram'da bazı mağazaları baktım(sponsorlu).çok ucuzlar. Acabs güvenilir midir? Rakungamers diye bir sayfaya bakmıştım. Önerebileceğiniz güvenilir ve ucuz PS4 oyunları satan mağaza veya web sitesi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

The Theseus

Centipat
Merhaba arkadaşlar, PS4'üm için RDR2 ve GTA V almak istiyorum. En ucuz nereden alabilirim? Instagram'da bazı mağazaları baktım(sponsorlu).çok ucuzlar. Acabs güvenilir midir? Rakungamers diye bir sayfaya bakmıştım. Önerebileceğiniz güvenilir ve ucuz PS4 oyunları satan mağaza veya web sitesi var mıdır?
Istagram'da satılanlar 6 ay sonra gidiyor interneti kesip oynarsan sorunsuz olur ama çok ucuzlar. Bence 2. el alman daha mantıklı ya da sıfır ama CD oluyor onlar değerlendirirsin tekrar.
Ben buradan almıştım bir oyun fiyatına 10 oyun indirdim 6 ay da online oynadım zaten sıkılıyorsun o zamana kadar. Telegram hesapları vardı öyle almıştım.
Ben buradan almıştım bir oyun fiyatına 10 oyun indirdim 6 ay da online oynadım zaten sıkılıyorsun o zamana kadar. Telegram hesapları vardı öyle almıştım.

oyundunyasi.ps4​

oyundunyasi.ps4​

emirasa16

Femtopat
Almak istediğiniz oyunu Akakçe veya cimriden aratıp en ucuz neredeyse oradan almanızı öneririm ben öyle yapıyorum çok iyi fırsatlar denk geliyor.

Yeni konular

Yukarı