PS4 oyunları parasına değer mi?

Hocam diğer oyunlardan Uncharted 4'ü 2. el kutulu 60 TL'ye buldum ama dijital aldım. The Last of Us Remastered 70 TL'den aşağı kutulu yoktu. Uncharted kayıp miras 2. el kutulu fiyatı 100-120 TL arasında.
Öğrenciyim kendime zor para yetiştiriyorum ailemden hayat memat meselesi olmazsa 1 lira bile istemiyorum o yüzden The Last of Us 2'yi almadım. Detroit'te demosunu oynadım ama öyle çok beğenmedim.

Çalışmaya başlayacağım haftaya ama şu an oynanacak oyunlarım olduğu için oyuna para vermeyi düşünmüyorum.
Artık PlayStation için de hesap satılıyor. Yeni kullanıcı açıp aldığınız hesabı oraya giriyorsunuz. Oyunları indirip kendi hesabınıza geçiyorsunuz. Kimseyle bağlantınız olmadan kendi hesabınızla oyunu oynayabiliyorsunuz. İsterlerse size satılan hesap 1000 kişiye verilsin sizi etkilemiyor.

Yani dediğiniz şey önceden güzel olabilirdi ama artık dediğiniz oyunların hepsi toplamda 40 TL gibi bir fiyata alınabiliyor.

Hesap işleri sıkıntılı olduğu için bulaşmak istemedim.

Hocam diğer oyunlardan Uncharted 4'ü 2. el kutulu 60 TL'ye buldum ama dijital aldım. The Last of Us Remastered 70 TL'den aşağı kutulu yoktu. Uncharted kayıp miras 2. el kutulu fiyatı 100-120 TL arasında.
Ben oyun konusunda fazla cimriyim ama RDR'ye 300 lira verdim. Yine ama U3'ten sonrası gereksiz bence TLOU da bana iyi gelmedi GOW iyi bir oyun bedavadan oynamıştım 3 kere oynadım mekanikleri vs iyi gelmişti para vermem gerekse verirdim zevk meselesi. Kutulu al ama ölücü ol :)

Ben oyun konusunda fazla cimriyim ama RDR'ye 300 lira verdim. Yine ama u3'ten sonrası gereksiz bence TLOU da bana iyi gelmedi GoW iyi bir oyun bedavadan oynamıştım 3 kere oynadım mekanikleri vs iyi gelmişti para vermem gerekse verirdim zevk meselesi. Kutulu al ama ölücü ol :)

Hocam kutulu alıp satınca o sattığın oyunu özlüyorsun mesela. Kutunun çizilmesi kırılması var. Mesela kutulu oyunu taktığında cihaz daha fazla ısınır daha fazla ses çıkarır.

Geri
Yukarı