PS4 Oyunlarını Nasıl Ucuza Bulunur?

Princess Azula

Hectopat
Yer
From Mathilda
Daha fazla  
PS4 oyunları çok pahalı olduğu için birkaç siteye baktım, Kegames gibi güvenilir diyorlar ama bir sorum olacak. Steam'de yaz indirimleri 3-4 gün içinde gelecek PS için Days Of Play indirimleri vardı, yakında yaz indirimi tarzı bir şey olur mu?

PS4 oyunlarının 2. el piyasası çok geniş.Letgo gibi yerlerden rahatça fiyatının %30-40 altına alabilirsiniz.

2. el kutulu oyun alman daha iyi olacaktır. Örnek vermem gerekirse;

Ben PS4 için bir araba yarışı almıştım 40 liraya. Oynadım. Ama Split Screen yokmuş (zaten 2.kol almak için internete girince direk sattım cihazı) Bende gittim o oyunu God of War 3: Remastered ile takasladım. O GOW3'ü de Rainbow 6 ile takasladım. Oynayamadım farklı bir oyunla takasladım.

Yani 2.elde aldığın kutulu oyunu bir kere alıp oynayacağım zannetme. Hikayeli oyun için arıyorsan o oyunu alırsın, bitirdikten sonra satarsın. Tabii arşivci değilsen :)

Birde kardeşlik ile almak var ama o hesap alım-satımı riskli bir iş. Karşımda kim var bilmiyorsun. Herkese dolandırıcı demiyorum ama satılan hesabı, şifresi değiştirilen hesabı geri almak çok kolay. O yüzden her ilana atlama.

Yani, hikayeli oyun için 2.el kutulu almak iyi fikir.

İndirim konusunda, Sony eskiye nazaran daha sık indirim yapıyor. Ama büyük, kral, baba, patron çıldırdı tarzında indirim bekliyorsan batı ülkelerinde geçerli bayramlarda bu indirimler olur. Noel, Yılbaşı, Paskalya, Cadılar gibi bayramlarda güzel indirimler olur. Başka türlü güzel bir indirim yakalaman zor. Yakaladığın zaman da bırakmayacaksın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı