PS4 oyunlarını PS5'de oynayabilmek için PS4 lazım mı?

EGEHATİPOGLU

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben PS5 almayı düşünüyorum ve PS4'teki oyunlarımı oynamak istiyorum. Oynamak için PS4 lazım mı çünkü ben PS4'dü satıp PS5'i alacağım bu yüzden PS4'teki oyunlarımı PS5'te oynayabilmek için PS4 lazım mıdır? Yüklediğim görselde Sony'nin kendi websitesinde böyle bir şey diyor.

Dosya Ekleri

• PS5.PNG
    PS5.PNG
    9,7 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, ben Digital versiyon alacağım ve yüklediğim görselde PS4 lazım gibi bir şey diyor.
Verileri aktarmak için PS4'de ihtiyacınız var. Onun dışında gerekli değil. Aldığınız zaman içindekileri yenisine aktarmanız gerekiyor. Dijtal lisansa sahip oyunları hesabınız yolu ile yine PS5'de oynayabilirsiniz.

Tahminimce oyunları oynarsın tabii eğer destekliyorsa . Save dosyaları ise harici hdd veya usb yoluyla içeri aktarabilrisiniz.

Hayır, öyle bir şey olmayacak maalesef çünkü PS5'e GTA V geleceği söylenmişti. Benim PS3'ümde GTA 5'im vardı PS4'e geçince yeniden GTA 5 satın almak zorunda kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır öyle bir şey olmayacak maalesef Çünkü PS5'e GTA V geleceği söylenmişti benim PS3'ümde GTA 5'i̇m vardı PS4'e geçince yeniden GTA 5 satın almak zorunda kaldım.
PS3 ve PS4'de geriye dönüklük yoktu ama PS5'de olacak bazı eski oyunlar oynanabilecek PS5'de.

Geri
Yukarı