PS4 Plus Extra aboneliğinde oynanabilecek oyun tavsiyesi

Bayağı baktım galiba hırsızlık oyunu yok. Thief Simulator gibi aksiyonlu güzel bir oyun bulamadım.
Hırsızlık oyunu yok hocam zaten piyasada güncel hırsızlık oyunu yok başka türden isterseniz önerebilirim.

Hırsızlık oyunu yok hocam zaten piyasada güncel hırsızlık oyunu yok başka türden isterseniz önerebilirim.

Hırsızlık oyunu istememin sebebi hem gerilim hem aksiyonlu olmasıydı Metro Exodus var pek ısınamadım uykumu getiriyor bol aksiyonlu savaş oyunu da olur ama sanırım PS Plus extra da yok.

Hırsızlık oyunu istememin sebebi hem gerilim hem aksiyonlu olmasıydı Metro Exodus var pek ısınamadım uykumu getiriyor bol aksiyonlu savaş oyunu da olur ama sanırım PS Plus extra da yok.
Bol aksiyon olarak doom, control, crysis remastered, god of war, marvels Spiderman, Batman arkham knight, devil may cry 5, far cry 3-5, killzone shadow fall, AC serisi, shadow warrior 2-3, sniper elite 4, The division 1-2, rainbow six siege, ghost recon breakpoint, bloodborne, demon souls, returnal, wolfenstein new order, watch dogs 1-2, dead cells.

Hocam buradaki oyunların hepsi kaliteli aksiyon oyunları ve ps plus extra da bulunuyor returnal ve demon souls sadece ps5’de var.

Bol aksiyon olarak Doom, Control, Crysis Remastered, God of War, marvels Spider-Man, Batman Arkham Knight, Devil May Cry 5, Far Cry 3-5, killzone Shadow fall, AC serisi, Shadow Warrior 2-3, Sniper Elite 4, The Division 1-2, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Ghost Recon Breakpoint, Bloodborne, demon souls, returnal, Wolfenstein New order, Watch Dogs 1-2, Dead Cells.

Hocam buradaki oyunların hepsi kaliteli aksiyon oyunları ve PS Plus extra da bulunuyor returnal ve demon souls sadece PS5'te var.

Far Cry serisini oynuyorum 3 bitti diğerlerine de mutlaka bakacağım tavsiyeleriniz için teşekkürler bir de bir şey soracağım PS Plus extra ya GTA 5 gelir mi?

Far Cry serisini oynuyorum 3 bitti diğerlerine de mutlaka bakacağım tavsiyeleriniz için teşekkürler bir de bir şey soracağım PS Plus extra ya GTA 5 gelir mi?
Maalesef bunu bilme olasılığımız yok ama gelme ihtimali tabii ki var.

Geri
Yukarı