PS4 Pro 4K Çözünürlük Desteklenmiyor

Orlian

Hectopat
Merhaba,

Sunny 55" modelini satın aldım ancak PS4 pro bağladığımda görüntü çıkış ayarlarında en fazla 1080p seçebiliyorum. Televizyonun 4k desteği var sorun neden kaynaklı olabilir?

Ek olarak bu ekran boyutlarında önerdiğiniz TV varsa öğrenmek isterim. Ölü pixel çıktı değişim yerine iade isteyip yenisini alabilirim.

Ben Vestel marka aldım LG üretimi paneli. Çok memnunum şuan 3. aya girdik. Benim kullandığım 49" birde 55" olan versiyonu var hangisini alırsanız artık. Vestel beni bu üründe şaşırttı.

Merhaba,

Sunny 55" modelini satın aldım ancak PS4 pro bağladığımda görüntü çıkış ayarlarında en fazla 1080p seçebiliyorum. Televizyonun 4k desteği var sorun neden kaynaklı olabilir?

Ek olarak bu ekran boyutlarında önerdiğiniz TV varsa öğrenmek isterim. Ölü pixel çıktı değişim yerine iade isteyip yenisini alabilirim.
Konu dışı soracağım kusura bakmayın TV'den memnunmusunuz acaba 4k ama görüntü kalitesi iyi değil diye yorumlar dolanıyor ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı