PS4 Pro ne kadar eder?

MetalistPunk

Hectopat
Daha önce de ne kadara gider diye konu açmıştım 3000 gibi bir rakam söylenmişti. Ama arayan yok soran yok 2900'e düşürdüm hala yok. Biri sordu 2400 verirmiş anca. Sizce ne yapmalıyım? Çok mu istiyorum yoksa cihaza anlamadım ben. Satmaktan vazgeçeceğim bu gidişle ya da biraz düşüğe vereceğim böyle gidecekse.

Letgo Link

3000'den aşağı satmayın bence. Ama acil paraya ihtiyacım var diyorsanız 2500-2700 arası bir fiyata satmayı deneyin.
Ben de öyle düşünüyorum ama PS5 Kasım'da çıkacak. Yani 2 aya falan. Satılmazsa elimde patlayacak diye düşünüyorum fiyatlar daha da düşer diye.
PS4 Pro Cuh-7116B 1 TB versiyonu. Link gözüküyorsa ilandan bakabilirsiniz.

Ben de öyle düşünüyorum ama PS5 Kasım'da çıkacak. Yani 2 aya falan. Satılmazsa elimde patlayacak diye düşünüyorum fiyatlar daha da düşer diye.

PS4 Pro Cuh-7116B 1 TB versiyonu. Link gözüküyorsa ilandan bakabilirsiniz.
Dünya'da fiyatlar düşebilir. Ama Türkiye'de yükselir. Bunu çoğu üründe gördük zaten. Elinizde patlamaz o yüzden korkmayın. Aceleci değilseniz 2. El PS4 Pro fiyatlarını araştırın ona göre fiyat koyun.

Dünya'da fiyatlar düşebilir. Ama Türkiye'de yükselir. Bunu çoğu üründe gördük zaten. Elinizde patlamaz o yüzden korkmayın. Aceleci değilseniz 2. El PS4 Pro fiyatlarını araştırın ona göre fiyat koyun.
Doğru diyorsunuz aslında benim tek acelem biraz para, birazda PS5'in çıkacak olmasından kaynaklı.

Geri
Yukarı