PS4 Pro Nereden Alınır?

C4rbe

Hectopat
Daha fazla  
Sorun bu. Bende normal PS4 var ama oyunlarda yeteri kadar akıcı değil. 60 FPS ve 4K oyun oynamak istiyorum. PS4 Pro nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayar'ın en yakın bayiisine gidip Avanslı Satış ile sipariş verebilirsiniz.

Pro'da 1080p çözünürlükte her oyun 60 FPS oluyor diye bir şey yok. Bazı oyunlar 1080p FPS kilitsiz, bazıları da 60 FPS oluyor ve ayrıca 4K 60 FPS değil 30 FPS çalışıyor. Bence Pro fiyatları muazzam derece arttı, elinizdeki PS4 ile devam edin aradaki fiyat farkına değmez.

Ayrıca kişisel görüşüm yeterince akıcı, kendinizi şartlandırmadan oynayın.

Arkadaşın söylediği gibi 60 FPS her oyunda sunamıyor.
Grafik farkı olarak uzaktaki nesnelerin detayları ve ufak ışıklandırmalar dışında pek bir artısı yok.

Ayriyeten PS 5 haberleri etrafta gezerken şahsen gereksiz bir yatırım olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resmi satış mağazaları:
Ps4 Pro 1Tb Konsol Fiyatı ve Özellikleri
SONY PlayStation 4 Pro 1TB A Chassis Oyun Konsolu
SONY PS4 Pro 1 TB B Chassis EUR Black OYUN KONSOLU - Vatan Bilgisayar
OverGame Web | playstation 4 | sony | playstation 4 pro 1 tb
PS4 1TB Pro New Chassis

Çoğu yerde stoklar bitmiş durumda. Bir sonraki stoklara Döviz ve Yeni eklenen vergilerde katınca fiyatlar artacaktır.

4K çözünürlüklü monitör veya TV var mı?
Ben de PS4 kullanıyorum.
Satıp PS4 almaya kalkışsam üstüne aldığım fiyattan daha fazla para koymam gerekir.
Böyle olunca da çok gereksiz oluyor şahsen. 500-600 koyup geçilcek bir şey olsa düşünülebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı