PS4 Pro satıp Logitech G29 alınır mı?

Ben almazdım konsolumu satmam direksiyon için. PS4 hala etkili piyasada direksiyon setinin sorunu çabuk soğuyorsun hevesin çabuk geçiyor ben bu duygudan şikayetçiyim.

Eğer RPM ışıkları sizin için önemli değil ise G920 alabilirsiniz, neredeyse birebir aynı direksiyon ama fiyatı daha ucuz.

G920'ye baktım. En ucuz 7600TL gösteriyor Akakçe de. G29'un vitesli modelini alacağım, G920'nin yanına 1700TL vites ekleyince G29'un vitesli modeli ile aynı fiyata denk geliyor.

G29 yanında harici bir vites yok G920 almak daha mantıklı degilmi bir yanlısım varsa düzeltin.
Sizin tercihinize kalmış, fiyat farkını verirseniz direkisiyon yanında geliyor.

Dediğim gibi konsolda oynamayı seven biri değilim, PC tercih ediyorum. PS sadece arkadaşlar geldiğinde FIFA ve PES atmak için kullanıyoruz. Direksiyon setinide arkadaşlar ile alıp daha eğleneceğimizi düşündük.

20 bin tl ile sistem önerisi açmıştım. Sistemi 6800/3070ti yükselteceğim kısmetse, yanına G29 yakışacağını düşündüm.
Ne güzel hocam, kol satın alarak arkadaşlar geldiğinde PC ile pes/fifa oynayabilirsiniz. Ben olsam PS4'ü satardım ama direksiyon seti alır mıydım bilmiyorum.

Bence satıp G29 alın. Ben aldım 1.5 ay falan oldu, hala kurup oynayasım geliyor hep.
Hocam beğenmediğiniz veya fazla beğendiğiniz yanları var mı?

Ne güzel hocam, kol satın alarak arkadaşlar geldiğinde PC ile pes/fifa oynayabilirsiniz. Ben olsam PS4'ü satardım ama direksiyon seti alır mıydım bilmiyorum.

PS satınca ne yapalım hocam parayla 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı