PS4 Pro Soğutucu

Leomefisto

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, PS4 CUH-7216B modeline sahibim ve fazla havadar bir bölgeye koyamadığım için çok çabuk ısınıyor öncelikle bu cihazın genel problemi mi? Eğer cihazın genel problemiyse soğutucu almayı düşünüyorum internete baktığımda 2 seçenek vardı
1:PS4 Pro Kasa Şarj Standı Soğutma Fanı 2 Kol Şarj Stand Cooling Fan Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

2:Ps4 Pro Çift Girişli Dikey Soğutma Fanı - n11.com

Konuyla ilgili bilgili arkadaşların desteğini bekliyorum.
Not: Cihaz az ses çıkarıyor ve 2,3 saat sonunda ara sıra kasma ve donmalar başlıyor.

Son düzenleme:
Bunların çok bir etkisi olmaz. Hava alabilecek bir yere koymaya çalışın. Sıcak havayı arkadan atıyor. Arkasının boş olmasına dikkat edin. Isınıyor göreceli bir kavram. Bana göre belki ısınmıyor. Donma ısınma sonucu oluyorsa tabii ki ısınıyor diyebiliriz. Ben Xbox One - Xbox One S ve PS4 slim kullandım. PS4 kasası ısınıyor ama donma yapmamıştı bende. Xbox kasasının ısındığını görmedim.

Arkasını hava alan bir yerde tutmaya çalışıcam, yine aynı sorunla karsılasırsam kasma donma olursa ne yapmam gerekir?
Birde internette okuduğumda hep fan sesinden muzdarip insanlar ben duymuyorum bile fan sesini

Makinenin sağından ve solundan boşluk olsun, arkası ile duvar arasında en az 20 cm olsun.

Doğru konumlandırma için kullanım kılavuzuna bakabilirsin. Gerçi bizim milletimiz pek kılavuz okumaz ama...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı