PS4 Pro vs Xbox Series S

Exclusive oyunlar için her türlü PS4 derim. Zaten PC'de oynayabildiğin oyunlar için ekstra niye Xbox alasın ki. PS5 için çıkacak tüm oyunlar aynı zamanda PS4 sistemine gelecek zaten. Hem büyük avantajı PS4 gibi sistemlerde orijinal tabii ki öneririm ancak bütçeniz yoksa CFW yapabilmenizdir. Bugün veya yarın Xbox konsollarında 360 ve One serilerini 2.el almak isteyen çıkmaz ancak bugün bile PS3 almak için sıraya giren birçok kişi sayarım size bunuda unutmayalım.

Exclusive oyunlar için her türlü PS4 derim. Zaten PC'de oynayabildiğin oyunlar için ekstra niye Xbox alasın ki. PS5 için çıkacak tüm oyunlar aynı zamanda PS4 sistemine gelecek zaten. Hem büyük avantajı PS4 gibi sistemlerde orijinal tabii ki öneririm ancak bütçeniz yoksa CFW yapabilmenizdir. Bugün veya yarın Xbox konsollarında 360 ve One serilerini 2.el almak isteyen çıkmaz ancak bugün bile PS3 almak için sıraya giren birçok kişi sayarım size bunuda unutmayalım.

CFW derken neyi kastettiniz? Açılımını bilmiyorumda.

Exclusive oyunlar için her türlü PS4 derim. Zaten PC'de oynayabildiğin oyunlar için ekstra niye Xbox alasın ki. PS5 için çıkacak tüm oyunlar aynı zamanda PS4 sistemine gelicek zaten.Hem büyük avantajı ps4 gibi sistemlerde orjinal tabii ki öneririm ancak bütçeniz yoksa CFW yapabilmenizdir.
Microsoft ZeniMax'den sonra bi' kaç firmayı da satın almayı düşünüyor diye iddialar dönüyor ortada. TES 6, DOOM, Prey gibi markalar Xbox Exclusive olabilir.

CFW derken neyi kastettiniz? Açılımını bilmiyorumda.
CFW kırılma olayıdır.Oyun versiyonlarını downgrade ederek crack şeklinde oynamak deniyor.
Microsoft Zenimax'den sonra bi' kaç firmayı da satın almayı düşünüyor diye iddialar dönüyor ortada. Tes 6, Doom, prey gibi markalar Xbox exclusive olabilir.

Microsoft firmasını gerçekten destekliyorum. Türkiye için özel Gamepass ücreti falan ayarlaması birçok firma tarafından yapılmayan birşey. Bu yüzden kendi exclusive oyunlarını yapıp yarışmasını isterim. Ancak sadece God of War oyunu için PS alındığınıda göz önünde bulundurursak gerçekten çok yolu var hala bence.

Son düzenleme:
CFW kırılma olayıdır.Oyun versiyonlarını downgrade ederek crack şeklinde oynamak deniyor.

Microsoft firmasını gerçekten destekliyorum. Türkiye için özel Gamepass ücreti falan ayarlaması birçok firma tarafından yapılmayan bir şey. Bu yüzden kendi exclusive oyunlarını yapıp yarışmasını isterim. Ancak sadece God of War oyunu için PS alındığınıda göz önünde bulundurursak gerçekten çok yolu var hala bence.
Ayrıca bilgisayarım orta düzey bir bilgisayar. Gamepass de olan çoğu oyunu oynatıyor. O yüzden ps almak bana bi tık daha mantıklı geliyor ama series s yeni nesil olduğu için o da aklımdan çıkmıyor. Çok ikilemde kaldım.

Ayrıca bilgisayarım orta düzey bir bilgisayar. Gamepass'de olan çoğu oyunu oynatıyor. O yüzden PS almak bana bir tık daha mantıklı geliyor ama series s yeni nesil olduğu için o da aklımdan çıkmıyor. Çok ikilemde kaldım.

Bende 2 yıl önce ikilemde kalmıştım. PS4 Pro aldım ve yaptığım karardan çok memnunum. Sisteminizde varmış Xbox mantıksız bir karar olur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı