PS4 Pro almak mantıklı mı?

Sıfırdan başka almam o yüzden soruyorum 7216 b model sıfır PS4 Pro mu yani fan sesi sıfıra yakın ve 1 TB Xbox Series S ve Nintendo Switch satıp para ekleyip alacağım ya da kendimi çok zorlayıp Series X almak bence Series X sadece güçlü ama PS4 Pro özel oyunlarda PS5'e yakın grafik veriyor ve çok iyi özel oyunlar kalite grafik açısından.

Sıfırdan başka almam o yüzden soruyorum 7216 b model sıfır PS4 Pro mu yani fan sesi sıfıra yakın ve 1 TB Xbox Series S ve Nintendo Switch satıp para ekleyip alacağım ya da kendimi çok zorlayıp Series X almak bence Series X sadece güçlü ama PS4 Pro özel oyunlarda PS5'e yakın grafik veriyor ve çok iyi özel oyunlar kalite grafik açısından.
Ben olsam Xbox alırdım 800 liraya oyun almak akıl işi değil

Ben olsam Xbox alırdım 800 liraya oyun almak akıl işi değil.

Vallahi GTA 5 oyununu story ve Online kısmını ayrı almak istiyorsan ikisini de ayrı bir 300 TL bayılman gerekiyor halbuki 10 yıl önceki oyun. PS Plus şu an Game Pass'ten daha iyi oyunları güzel ama Game Pass'te çok güzel oyun yok ve PS4 Pro 4-5 yıllık konsol. Özel oyun kısmını da unutmayın ayrıca insanlar hala ps3 pazarlığı yapıyor bu devirde.
Ama bence de ps4 pro çok iyi değil desteği kesilecek birkaç yıl sonra o yüzden bence ps5 alın çünkü ps4 pro ile 5 arasında uçurum var .

PS4 pro, değil xbox series X in, Series S in bile muadili değil kıyas yanlış. Eğer maksat exclusive oyunları oynamaksa neden pro alasınız? slim ps4 alıp tüm exclusive oyunları oynayın? araların da dağlar kadar fark yok. Series X in muadili PS5 dir 1 oyuna 700-800-900 TL verebilecek durumun varsa xboxtan iyi. Yoksa aldığın cihazla bakışır durursun. Gamepass türkiye için yaratılmış gibi yani bütçene göre satın al

Yeni konular

Geri
Yukarı