PS4 - PSN kardeşliği nedir ve nasıl işler?

Afur

Hectopat
Arkadaşlar başka bir forumda bir yazıya denk geldim. Kardeşlik sisteminde 3 kişi farklı PS4 cihazlarından aynı anda, aynı oyunu oynayabiliyorlarmış bu doğru mu? Doğruysa bu nasıl oluyor? Bu pahallıkta bayağı bir işime yarayabilir böyle bir şey var ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Kısa bir anlatım isterseniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı anda kısmı doğru olmayabilir. Biri Online, biri offline oynamak zorunda olabilir.

Özetle, bir hesabı birden çok konsolda etkinleştirip oynamak. Hikayeli oyunlarda daha çok yapılıyor. 2. el CD mantığı, ama ortada CD yok, ucuza al, oyna, ucuza sat.

Evet. Kısa bir anlatım isterseniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada 2 kişi için anlatılıyor. Ben 3 kişililkten bahsediyorum. 2 kişi ana cihaz olarak etkinleştiriyor diğer geri kalan oyunun bulunduğu hesaptan oynuyor secondary olarak.
Aynı anda kısmı doğru olmayabilir. Biri Online, biri offline oynamak zorunda olabilir.

Özetle, bir hesabı birden çok konsolda etkinleştirip oynamak. Hikayeli oyunlarda daha çok yapılıyor. 2. el CD mantığı, ama ortada CD yok, ucuza al, oyna, ucuza sat.
2 kişi olduğunda online oluyor da 3 kişi olduğunda online oluyor mu yada 3 kişi yapılabiliyor mu? Bunun cevabını arıyorum.

Geri
Yukarı