Çözüldü PS4 sistemi başlatılamıyor hatası

• Konuyu başlatan Le197
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 13B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Le197

Picopat
Daha fazla  
Dün PS4 tam açılmadan fişten çıkarıldı ve bu hata meydana geldi. Şimdi bunu düzeltmenin yolu sıfırlamak bunu biliyorum ama sıfırlamadan da bunu yapabilir miyiz? Herhangi bir yolu var mı sıfırlamadan bu hatadan kurtulmak için ne yapmalıyım?
Not: Güvenli moda girip veri tabanını yenile yaptık çözülmedi, yani güvenli moda girebiliyoruz.

Adsız 1.png

Çözüm
Sorunu çözdüm ve güncelleme yaptım olmadı ama nasıl çözdüğümü de söyleyeceğim. Bu adımları takip edin

1. Açma tuşuna bip sesi gelene kadar basılı tutun

2. Daha sonra kolu bağlayarak ps tuşuna basınız

3. Çıkan ayarlarda orda 6. Sıfırla var ona basarak PS4 sıfırlanacak ve sorun çözülecektir.

PS4 sıfırlayarak bu işi çözdüm ve oyunlarımda gitti ama ps4 düzeldi yani açıldı. İnşallah böyle bir şey bir daha olmaz.
Hocam bilgisayarda virüs var virüs bu dosyaya virüs bulaştırır mı?

Bulaşmaz hocam. Eğer USB aracılığı ile nasıl yapılacağını bilmiyorsanız güncelleme dosyasını indirdikten sonra bu linke bakabilirsiniz.

Bulaşmaz hocam. Eğer USB aracılığı ile nasıl yapılacağını bilmiyorsanız güncelleme dosyasını indirdikten sonra bu linke bakabilirsiniz.

Hocam bir video ile nasıl yapacağımı biliyorum ama indirdiğim o .pup uzantılı dosyaya virüs bulaşır mı ondan korkuyorum. Emin misiniz bulaşmadığına.

Virüs solucan virüsü inen her şeye bulaşıyor diye biliyorum. Bir de flash disklere.

Hocam bir video ile nasıl yapacağımı biliyorum ama indirdiğim o .PUP uzantılı dosyaya virüs bulaşır mı ondan korkuyorum. Emin misiniz bulaşmadığına.

Virüs solucan virüsü inen her şeye bulaşıyor diye biliyorum. Bir de flash disklere.

Hocam baştan söylesenize solucan virüsü olduğunu.
Kaspersky Total Security indirin ve tam tarama yapın. Çıkan bulguları silin.

InkedEkran Görüntüsü (30)_LI.jpg

InkedEkran Görüntüsü (31)_LI.jpg

Hocam baştan söylesenize solucan virüsü olduğunu.
Kaspersky Total Security indirin ve tam tarama yapın. Çıkan bulguları silin.

Eki Görüntüle 904440

Eki Görüntüle 904442

Hocam varsayım yaptım av olarak ESET kullanıyorum ama ona da güvenemiyorum. Tarama sonuç temiz gösteriyor ESET sizce bir sorun çıkar mı? ESET'i kaldıramıyorum bir de.

Geri
Yukarı