PS4 Slim 1TB vs PS4 500 GB

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PlayStation alacağım ama hangisini alsam bilmiyorum. Slim hakkında hiçbir bilgim yok. Tek bildiğim küçük olduğu için kolay taşınabilir olması. Ama Slim oyunlarda ve menüde kasar mı? Sizce hangisini almalıyım. Normal PS4 500 GB ve PS4 Slim 1 TB arasında hangi seçimi yapmalıyım?

Merhaba ben PS4 Slim kullanıcısıyım şu ana kadar 1 kez olsun sıkıntı yaşatmadı ısınma kasma donma vs problem hiç yaşamadım ama kesinlikle 1tb al benim cihazım orijinalde 500 gb ben 250 tl verip wd elements marka harici disk aldım onunla beraber kullanıyorum yani 1tb oluyor 500 gb yetersiz 1 tb ps4 slim al gayet memnun kalırsın. Ben maalesef pc toplamak için konsolumu satıyorum...
Kesinlikle Slim. Hem PS4'ün ilk sorunlarından arındırılmış yenilenmiş modeli, hem de depolaması 1TB. Bu arada ne kadara alacaksınız? Umarım 3.6k - 4K gibi bir fiyat değildir.

Hocam ben PS4 Slim 1 TB 2 kol 25 oyun hatasız kutulu faturalı 1/2 adet de aksesuar ile 2875 yazdım 2750 bırakacağım fiyatım sizce nasıl

Arkadaşlar PlayStation alacağım ama hangisini alsam bilmiyorum. Slim hakkında hiçbir bilgim yok. Tek bildiğim küçük olduğu için kolay taşınabilir olması. Ama Slim oyunlarda ve menüde kasar mı? Sizce hangisini almalıyım. Normal PS4 500 GB ve PS4 Slim 1 TB arasında hangi seçimi yapmalıyım?
Kesinlikle Slim alın, neden mi?:
Slim'in avantaları:
Sessiz
Dualshock V2 ile geliyor
HDR destekliyor
1TB depolama

Kesinlikle Slim. Hem PS4'ün ilk sorunlarından arındırılmış yenilenmiş modeli, hem de depolaması 1TB. Bu arada ne kadara alacaksınız? Umarım 3.6 - 4K gibi bir fiyat değildir.
Hocam en ucuz ve güvenilir 3.7 bine buldum. Daha iyi bir yer var mı? Sıfır olması lazım ama.

Hocam en ucuz ve güvenilir 3.7 bine buldum. Daha iyi bir yer var mı? Sıfır olması lazım ama.

Hocam sıfır fiyatları aşırı uçuk. Mümkünse 2200TL civarına evinize yakın olan bir tane PlayStation'cıdan ikinci el temiz bir PS4 Slim bakın. Ciddiyim o fiyata değmez. En azından bir gidip bakın bir şey kaybetmezsiniz.

Eğer yok ben illa sıfır alacağım o fiyata diyorsanız Xbox Series S kovalayın.

Hocam bence sıfır almayın temiz kullanılmış sahibinden 2.el bir cihaz alın bunun oyunu var 2.kolu var sıfıra o kadar para vermeye gerek yok 3.500 TL'ye bol bol oyunlu temiz cihaz bulunur konsollarda sıfır veya 2.el olması aşırı bir fark yaratmaz
Hocam bence sıfır almayın temiz kullanılmış sahibinden 2.el bir cihaz alın bunun oyunu var 2.kolu var sıfıra o kadar para vermeye gerek yok 3.500 TL'ye bol bol oyunlu temiz cihaz bulunur konsollarda sıfır veya 2.el olması aşırı bir fark yaratmaz
Ayrıca mesela ben 2750 ye satıyorum sen daha ucuzda bulabilirsin sıfıra o kadar para verme

Yeni konular

Geri
Yukarı