PS4 Slim alınır mı?

Arkadaşlar amacım oynamadığım oyunları zamanla alıp, hem arşive yapmak, hem de eğlenmek.
Ve.
Ucuz olduğu için.
Demiş, ben ona ithafen yazdım.
Exculisive oynamak istiyorum aksini iddia eden yansın dememiş.

Yani klavye mouse bağlayıp GeForce NOW'a bile bağlanıyor Series S. Yani siz bilirsiniz tabii ki.

GeForce NOW para ödemesse oynama süresi 1 saat ve oynamadan önce sıra bekliyorsun yani PS4 daha mantıklı.

Bence gayet güzel alınır ben 3 senedir ps4 slim kullanıcısıyım gayet memnundum fakat artık sistem toplamak için satıyorum almayı düşünüyorsanız benim cihaz satılık alın 😂 😂 Şaka bir yana alınır

Arkadaşlar amacım oynamadığım oyunları zamanla alıp, hem arşive yapmak, hem de eğlenmek.
Ve.
Ucuz olduğu için.
Demiş, ben ona ithafen yazdım.
Exculisive oynamak istiyorum aksini iddia eden yansın dememiş.

Yani klavye mouse bağlayıp GeForce NOW'a bile bağlanıyor Series S. Yani siz bilirsiniz tabii ki.

Hem 3.5k ya konsol alıcam hem oyun alacağım üstüne bir de GeForce NOW'dan mı oyun oynicam şaka gibi ağsofkoasfjaeojgıewjmgıwemgnıwpegmn zaten telefondan GeForce NOW'a giriliyor xboxcuların bunu argüman olarak sunması komiğime gidiyor gerçekten.

Al gitsin hocam ben sadece Uncharted 4 oynamak için satın aldım bir kere bile pişman olmadım sorunsuz bir konsol zaten exclusive oyunları başka yerde oynayamazsın en uygun fiyat PS4 Slim de al geç direk. İnfamous serisini kesinlikle oyna derim 👍

Geri
Yukarı