PS4 Slim alınır mı?

Vallahi sırf Spider-Man'leri PC'ye çıkarsın PS benim için bitmiştir arkadaş PS sevmemin tek nedeni Spider-Man hayranı olmam.
O oyunlar çıkalı oldu zaten baya. PS'in en büyük kozları God of War, TLoU ve Uncharted serisi. Bunları da bilgisayar için çıkarmayacaktır. Çıkarsa bile üstünden baya bir vakit geçtikten sonra çıkarırlar.

Bu olayın PS ile alakası yok bu arada. O oyunların yapımcı şirketi olan Quantic Dream, Çin'li bir şirket tarafından satın alınmış. Şirket de oyunların PC için geliştirilmesine onay vermiş.

Hocam belki kızacaksınız ama bence alırken kırık ya da buna müsait olmasına dikkat edin.
( 7.55 ve altı bir sürüm )
Kızmam kanki ama arşiv yapacağım. Vaktim bol her ay 1-2 oyun alabilirim.
Konsolu alayım yeter.
Merak ettiğim bir şey var. Oyun konsolundan neden bulut oyun servisine girersiniz ki? Hemde Series S gibi yeni nesil bir konsoldan.
Ben daha PS4 neslinden güzelce hic bir oyunu güzelce oynayamadım.
Hem arşiv hem de benim icin yeni nesil. Bir yılda bir sürü oyun bitiririm. Diger yılda PS5 nesline geçerim.
Zaten o zamana kadar da PS5 oyunlari cok çıkar.

The Last of Us ve Uncharted serisi için bile alınır. Bende 2018 model Slim var memnunum.
Hocam belki kızacaksınız ama bence alırken kırık ya da buna müsait olmasına dikkat edin.
( 7.55 ve altı bir sürüm )

Kırık önermem. Bu da korsana giriyor.

Not: PS4 için korsan oluyor kırmak bana göre PS3 için ise kırabilirsiniz.

The Last of Us ve Uncharted serisi için bile alınır. Bende 2018 model Slim var memnunum.

Kırık önermem. Bu da korsana giriyor.

Not: PS4 için korsan oluyor kırmak bana göre PS3 için ise kırabilirsiniz.
Yok ben kutulu oyun arşivi yapacağım.
Slim tüm modelerine disk takılıyor 2017 bende Slim aldım şu an 13 kutulu oyunum var.
Kardes, peki oyunların videolu kaydını yapabilir miyiz?

Son düzenleme:
ki PS şimdi oyunlarını PC ye getiriyor. Epicte satacak yakında. Daha ucuz olacak. GFN Gampass ve Xbox cloud, fırsatlarını da düşün. Demem odur.
zaten telefondan da gfn giriliyor neden gfn için konsol alsın dalga mı geçiyorsunuz ya deat stranding örneğini vermişsin de game pass de o oyun yok madem sen gfn u argüman olarak sunuyorsun e xboxunda cloud sistemi geliyor ondan da gamepass oyunlarını oynar ps den de exc oyunları ? çok mantıksız xbox almak ustune koyar apu pc toplarım hem 30 dan yuksek fps alırım hem rekabetçi oyunları da oynarım
Kardes, peki oyunların videolu kaydını yapabilir miyiz?
yaparsın hatta video kayıtı almadığın zaman güzel bir haraket vs olursa senın haberın olmadan geçmiş son 2dk yı klip alabiliyorsun video çekmesen bile
Sebep? PS4'den kastınız ilk fat kasa mı? O kasa çok sesli çalışıyor en sessiz PlayStation PS4 Slim. Fat kasayı sıfır olarak bulmak mümkün değil
fat kasanın soğutması daha iyi bu arada tek ekisisi ses

Yeni konular

Geri
Yukarı