2.el PS4 alınır m?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
4800TL'ye sıfır, 2 yıl Sony garantili, Hepsiburada'da satılan PS4 Slim alınır mı?
Baştan söyleyeyim. Xbox Series S al demeyin. PS4 üzerinde özel oyunlarını oynamak için alıyorum diyebilirim. 1,5 yıl falan idare etsin, oyunları oynayayım. Belki Xbox Series S alabilirim.
Ülke şartları da malum, PC toplanmıyor, laptop alınmıyor. Ben de böyle bir çare düşündüm.

1.5 yıldan daha fazla idare eder, daha çıkacak özel oyunlar var konsola. Senin onları alman oynaman sonra diğer oyunları alman falan 1.5 yılı geçer.

Fiyat ise diğer arkadaşların dediği gibi çok yüksek 4800 nedir ya? Çok fazla. Ya 2. el PS4 Pro al. Ya da Letgo'dan falan ikinci el Slim bak. Orada 2800-3000'e falan koyan vardır.

Çıkış fiyat 1200 Tl olan bir ürüne şu an 4800 Tl verilmez. 2-3 yıllık ikinci el olanları alıp termal macununu değiştirip fanını temizlerseniz yeni gibi olur zaten.

4800 TL o konsola çok. İkinci elden daha ucuza PS4 Pro alınabilir.

2.el alamam örnek olarak konsol kulübünden var fakat oradakilerde ailem güvenmiyor internetten parayı verip göndermeleri içim rahat olmaz.
2.el alamam örnek olarak konsol kulübünden var fakat oradakilerde ailem güvenmiyor internetten parayı verip göndermeleri içim rahat olmaz.

Konsol kulübü güvenilir mi?

4800TL'ye sıfır, 2 yıl Sony garantili, Hepsiburada'da satılan PS4 Slim alınır mı?
Baştan söyleyeyim. Xbox Series S al demeyin. PS4 üzerinde özel oyunlarını oynamak için alıyorum diyebilirim. 1,5 yıl falan idare etsin, oyunları oynayayım. Belki Xbox Series S alabilirim.
Ülke şartları da malum, PC toplanmıyor, laptop alınmıyor. Ben de böyle bir çare düşündüm.

Ona 5K vereceğime 1K daha ekler Series S alırım.

2.el PS4 Pro alacağım alınır mı? 4500TL'ye 7216b son sürüm. Sony, PS4 üretimine devam ediyor diye bir haber duydum bu doğru mu ne zaman Türkiye'ye gelir vatan vb yerlere eğer gelecekse almayacağım 2.el?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı