PS4 Slim alınır mı ?

BarbarFedai

Hectopat
Yer
Denizli/Merkezefendi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar şu an elimde PS3 Süper Slim 500 GB var. Ps4'e terfi etmek istiyorum ancak karşımda iki seçenek var. PS4 FAT ve PS4 Slim. Tasarım olarak FAT daha çok hoşuma gidiyor ancak Slim'in yeni olması nedeniyle kararsızım. Sizce ne yapmalıyım ?
@Waifu Impact

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken cihaza değilde ekrana bakacağın için tasarımın bir önemi yok, Slim daha az ısınır, daha az ses çıkarır, daha iyi Wi-Fi gücüne sahip, daha az güç tüketir ve daha az yer kaplara daha sayacak çok şey var örneği yeni nesil DS4 Slim ile beraber geliyor gibi gibi.

Oyun oynarken cihaza değilde ekrana bakacağın için tasarımın bir önemi yok, Slim daha az ısınır, daha az ses çıkarır, daha iyi Wi-Fi gücüne sahip, daha az güç tüketir ve daha az yer kaplara daha sayacak çok şey var örneği yeni nesil DS4 Slim ile beraber geliyor gibi gibi.
Haklısın Sanırım Slim'den yana tercihini yapıcam.

Mer
Merhabalar şu an elimde PS3 Süper Slim 500 GB var. Ps4'e terfi etmek istiyorum ancak karşımda iki seçenek var. PS4 FAT ve PS4 Slim. Tasarım olarak FAT daha çok hoşuma gidiyor ancak Slim'in yeni olması nedeniyle kararsızım. Sizce ne yapmalıyım ?
@Waifu Impact

Merhabalar bende ps 3 slim veya super slim 500 gb veya 1 tb almak istiyorum ama gta 5 gibi cyrisis 3 gibi oyunlar kasiyor mu arasirada kuzenlerime gittiğimde online oynmak icin malum evimde internet yok ps 4 alamam malesef ps plus falan o işler giremiyorum. Cecaplarsaniz sevinirim.

Üzerine biraz daha ekle PS4 Pro al her halükarda daha iyi olacaktır 60FPS 4k Desteği gibi daha iyi özelliklerde geliyor bence hiç ps4 almadığın için şanslısın şuana kadar ps4 alanlara sony kazık attı 3 senelık alet eski oldu artık bence ps4 slim hikaye Biraz üzerine ekle PS4 Pro al derim Pro ya özel Exclusive oyunlarda geliyor senin için her halükarda daha iyi olacaktır :)

Merhaba saolun ama hem o kadar para biriktiremem hemde zaten evde internetim yok ve ps plusa para veremem ben kuzenle ps 3 oynariz diye oyunlar kasma olmasın yeter ama online oynayabiliyomuz para vermeden yaz tatiline kadar harçlıklarımla biriktirip alıcam 1 tb mı alıyom yoksa 500 gb mi eski oyunlarıda bitiririm .ilk defa ps alocam.
Hemde oyunlari pahali ben de anca 200 tl li oyunu 1 yılda alirim. Kasma olur mu sizce onemli olan kasma.

Üzerine biraz daha ekle PS4 Pro al her halükarda daha iyi olacaktır 60FPS 4k Desteği gibi daha iyi özelliklerde geliyor bence hiç ps4 almadığın için şanslısın şuana kadar ps4 alanlara sony kazık attı 3 senelık alet eski oldu artık bence ps4 slim hikaye Biraz üzerine ekle PS4 Pro al derim Pro ya özel Exclusive oyunlarda geliyor senin için her halükarda daha iyi olacaktır :)
4K televizyonum yok. Birde hardcore oyuncu değilim günde 3 4 saat oynuyorum. Bu yüzden 1080p yeterli bence.

Merhaba yazımı okursaniz sevinirim alıntı yapmadim pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı