PS4 Slim CUH-2116B CD takınca fan sesi geliyor

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 Slim cihazım var CUH-2116B CD takıyorum okuma sesi geliyor, fan sesi artıyor, oyuna girdikten 5 dakika sonra fan sesi kesiliyor. Normal mi? Yani her PS4'te var mı? Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normaldir hocam. CD okuma yazma işlemleri yapılır ilk başta o yüzden ses biraz fazla çıkar ama 5Dk bana biraz uzun geldi benim PS3'te bile 2-3 dk sürüyordu. Lafın gelişi mi dediniz bilmiyorum ama çok da takılanacak bir şey değil.

Hocam bu PS'lerde adamlar fan açtırmamaya yeminli olduklarından arada bir ısınınca 2-3 dakika çalışıp kapanıyor. Amaç da oyuncuların rahatsız olmaması. O yüzden PS'ler 75 derecelerde falan normal şekilde çalışıyor fan açmıyor. Siz de bu ani sıcaklık artışından dolayı fan sesinden rahatsız olmuşsunuzdur.

Hocam bu PS'lerde adamlar fan açtırmamaya yeminli olduklarından arada bir ısınınca 2-3 dakika çalışıp kapanıyor. Amaç da oyuncuların rahatsız olmaması. O yüzden PS'ler 75 derecelerde falan normal şekilde çalışıyor fan açmıyor. Siz de bu ani sıcaklık artışından dolayı fan sesinden rahatsız olmuşsunuzdur.

Hayır sadece CD takınca oluyor fanıda 2 3 saat oynayınca azcık açıyor oyunu durduruncu soğutma moduna geçiyor fanlar çalışıyor oyunu yine başlatınca fan sesi kesiliyor.

Hayır sadece CD takınca oluyor fanıda 2 3 saat oynayınca azcık açıyor oyunu durduruncu soğutma moduna geçiyor fanlar çalışıyor oyunu yine başlatınca fan sesi kesiliyor.
Hocam CD taktığınız zaman oyunun temel dosyalarını okuyor bu yüzden HDD ısınıyor. Ondan dolayı fan açıyor. Bir problem yok yani.

God of War 4'te oluyor bu olay FIFA 19 da olmuyor.

Teşekkürler
Hocam CD taktığınız zaman oyunun temel dosyalarını okuyor bu yüzden HDD ısınıyor. Ondan dolayı fan açıyor. Bir problem yok yani.
Normaldir hocam. CD okuma yazma işlemleri yapılır ilk başta o yüzden ses biraz fazla çıkar ama 5dk bana biraz uzun geldi benim PS3'te bile 2-3 dk sürüyordu. Lafın gelişi mi dediniz bilmiyorum ama çok da takılanacak bir şey değil.

5dk lafın gelişi dedim. Bir bakayım size yazıyım.
Normaldir hocam. CD okuma yazma işlemleri yapılır ilk başta o yüzden ses biraz fazla çıkar ama 5dk bana biraz uzun geldi benim PS3'te bile 2-3 dk sürüyordu. Lafın gelişi mi dediniz bilmiyorum ama çok da takılanacak bir şey değil.

Hocam 2 dk sürdü o da normal bence fan sesi CD okuyucudan ses geldi sonra kesildi kuzenimde PS4 Slim var onda da oluyordu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı