PS4 Slim GTA 6'yı destekler mi?

Teknoloji git gide gelisiyor. GTA 6 icin 2020 diyenleri duydum. GTA 5 PS3 icin nasil grafikler ile cikti ? Ondan biraz daha iyi cikar.

Sonucta mimari ayni. X86_64. Yani elbet cikacak ama ust duzey grafik beklememelisin.

Cevabı olmayan soru soruyorsun. Oyunun ne zaman çıkacağı belli değil. Ama PS3 çıktıktan 7 yıl sonra GTA 5 çıkıyorsa, yüksek bir ihtimal oynatır.

PS 4 slim almayı düşünüyorum ama GTA sizin tahmininizce destekler mi?
Muhtemelen 2019-2020 zamanlarında çıkış yapacak. Bu sonuca nereden ulaştım? Çünkü: GTA oyunları çıktığı zaman çok oynandığı için nerdeyse 5-6 sene fark ile çıkış yapıyor. Bu nedenle muhtemelen 2013 de çıktığı için 2018-2019-2020 zamanlarında çıkış yapabilir. O zamanlarda PlayStation 5 çıkışını muhtemelen gerçekleştirecektir. O yüzden PS4 GTA 5 PS3 de nasıl ise GTA 6 da PS4 aynı görüntü kalitesini verip güzel bir biçimde oynayacaktır. Bu arada ps5 performansında oynayabilir. Çünkü: PS4 slim, PS4 e göre daha iyi bir performans gösteriyor. Yani demek istediğim oynayacaktır ;)

Tecrübeli insanlar olabilir ancak bu onların GTA 6'nın çıkıp çıkmayacağını veya ne zaman, hangi platformlara çıkacağını bildikleri anlamına gelmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı