PS4 ne kadar gürültülü?

Ali52521

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Xbox One S ve PS4 arasında kaldım. PS4 Slim de kadar verdim model olarak. Ama ne kadar gürültülü? Xbox One kullandım ve çok sessizdi. Sese biraz takıntım var o yüzden 😊. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Slim ve Pro için bir şey söylemem ama Fat'in ilk sürümleri gürültülü diyorlar. Benimki de Fat ancak, 2015 model. Ses çıkarıyor ama rahatsız edici değil. Zaten bana kalırsa eğer alacaksanız Pro almanızı tavsiye ederim.

Bende Slim mevcut. Boşta ses yok malum. Fan ses seviyesi oyunların ağırlığına göre. Yani sistemi çok yoran oyunlarda fan ses yüksekliği fazla oluyor. Örneğin Days Gone. Ben fanı yakın zamanda temizlemiş biri olarak söylüyorum. Çok kafaya takacak bir şey değil bence.

Arkadaşlar merhaba. Xbox One S ve PS4 arasında kaldım. PS4 Slim de kadar verdim model olarak. Ama ne kadar gürültülü? Xbox One kullandım ve çok sessizdi. Sese biraz takıntım var o yüzden 😊. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Oyundan oyuna değişir hocam sanırım.Bende BF1'de duyulabilir ses geliyodu.Hele hele onunla TLOU 2 oynayın.Uçak motoruna dönecektir.

Geri
Yukarı