PS4 Slim hard disk ısınıyor

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Sürekli Save dosyaları silmem gerekiyor kardeşimle ortak oynadığımız için. O yüzden ısınıyor olabilir mi? Bir zararı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sürekli Save dosyaları silmem gerekiyor kardeşimle ortak oynadığımız için. O yüzden ısınıyor olabilir mi? Bir zararı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hard disk ısınır zaten PS4 de 2X ısınır.
Sürekli PS4 konusu açmaktan yorulmadın mı?
Cihazın keyfini çıkar hiçbir sorun yok.

Ne problemin var hala anlamadım.
Daha önce konsol kullanmadın galiba.

PS3 Slim vardı ısınma fan sesi olmuyordu. PS4 Slim almıştım almaz olaydım keşke internetteki yorumlara aldanmasaydım da PS4 fat 1216 alsaydım çok ısınıyor Slim bozulacak diye korkuyorum rahat 80 C oluyor gerçi şu an dik koydum biraz daha rahatladı masayı ısıtmadığı için.

PS3 Slim vardı ısınma fan sesi olmuyordu. PS4 Slim almıştım almaz olaydım keşke internetteki yorumlara aldanmasaydım da PS4 fat 1216 alsaydım çok ısınıyor Slim bozulacak diye korkuyorum rahat 80 C oluyor gerçi şu an dik koydum biraz daha rahatladı masayı ısıtmadığı için.

Korkma bir şey olmaz o ısıyla olsa idi benim cihaz yanmıştı:)

Hocam bu kadar takma. Ben de Series S var 2 saat Cold War oynuyorum ızgara çok ısınıyor ama bir sorun olmuyor.

Geri
Yukarı