Çözüldü PS4 Slim mavi ekran verdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Dün oldu, ücretsiz God of War dinamik temasını kullanmıştım. Bir de Horizon Zero down indirmiştim. Normalde 24 Mbps olan internetim 2 Mbps olduğu için 15 saat PS4 açık kaldı. Sonra YouTube'a girdim orta tuşa basarak PS Store'a girdim. Cihaz mavi ekran verdi, yani TV tamamen açık mavi oldu. Sonra tuşuna basarak kapattım yeniden açtım depolama alanı kontrol edildi ve açıldı. Sorun temadadır değil mi? PS4 harddiske bir şey olmamıştır umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Düzeltme: Okuyunca fark ettim. Mavi ekran olarak bahsettiğiniz şey tema rengi olup o an PS4 donduğu için mavi ekranda kalmış.

Sistem donduğu için güç tuşuna basılıp tutup kapattığınız için depolama alanı kontrol ekranı gelmiş.

Az yaşamadığım şey değil, sıkıntı yok.
Ayarlar>Sistem>Hata Geçmişi yolunu izleyerek en son bu mavi ekranın hata kodunu paylaşır mısınız? Aslında tam olarak mavi ekran değil de bi' destek sunmaya çalışalım. :)

Ayarlar>sistem>hata geçmişi yolunu izleyerek en son bu mavi ekranın hata kodunu paylaşır mısınız? Aslında tam olarak mavi ekran değil de bi' destek sunmaya çalışalım. :)

Hata kodunda bununla ilgili bir şey yok.
Ayarlar>sistem>hata geçmişi yolunu izleyerek en son bu mavi ekranın hata kodunu paylaşır mısınız? Aslında tam olarak mavi ekran değil de bi' destek sunmaya çalışalım. :)

Acaba tema kastırmış olabilir mi?

Düzeltme: Okuyunca fark ettim. Mavi ekran olarak bahsettiğiniz şey tema rengi olup o an PS4 donduğu için mavi ekranda kalmış.

Sistem donduğu için güç tuşuna basılıp tutup kapattığınız için depolama alanı kontrol ekranı gelmiş.

Çözüm

O tema kastırmış olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı