PS4 Slim Mega pack alınır mı?

Yer
Losgar
Beyler ben yakın zamanda inşallah şu ürünü almayı düşünüyordum: Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu Mega Paket 2019 (DaysGone+GodOfWar+GrandTheftAuto5+Fornite İçerik Paketi+ 3 Aylık PS+ Üyeliği) Fiyatı ve Özellikleri
Ama kullanan arkadaşlarım cihazın aşıro ısındığını söylüyor. Gerçekten aşırı ısnıyor mu çünkü 5-6 saat oynayabilirim o cihazla ısınması hiç iyi olmaz. 500GB yeterli gelmez ileride HDD alır eklerim hafıza sıkıntı olmaz. Sizce alınır mı? PS4 Pro'ya param yetmez en fazla Xbox One X alabilirim. Maddi durumlardan her ay oyunlara yüzlerce lira veremem Xbox'da Game Pass ve EA accses sitemi güzel ama ileride yine eskisi gibi zam gelirse alamayabilirim ve Xbox oyunları çok pahalı PS4 bu yönden daha iyi kutulu oyunlar bile daha ucuz. PS4 alırsam konsolla gelen oyunları, AC odyyses ve belki Shadow of war oynarım. Sizce Xbox One S mi alayım PS4 Slim mi Xbox One X alma ihtimalimde düşik belki One S alırım. Evde 4K TV var ama sürekli ondan oynayam belki günde 1-2 saat onun dışında 1080P monitör var ama VGA bu display HDMI VGA dönüştürücüler sıkıntı çıkarır mı sizce. Xbox'da yanlış bilmiyorsam kablo olmadan Win10PC'ye bağlayabiliyormuşuz. PC iyiyse PS4 almam gerektiği biliyorum ama iyi değil. Yardımcı olursanız sevinirim. Dolar kuru yüksek PC toplamak çok mantıklı dğeil ayrıca 11.sınıf oldum 2 yılsa sonra başka şehirden üni kazanırsam kasayı götüremem.

1 TB Slim kullanmıştım zamanında, duvar dibinde durmasına rağmen çok az ısınıyordu. Ayriyeten alacaksanız 1 TB modeli alın, bu model zaten 473 GB gibi bir değerle geliyor, bu oyunları da yükleyince az bir boyut kalır. Bana 1 TB bile yetmiyordu da neyse. :D Kısaca ısınmıyor ancak 1 TB modelini almanızı öneririm.

1 TB Slim kullanmıştım zamanında, duvar dibinde durmasına rağmen çok az ısınıyordu. Ayriyeten alacaksanız 1 TB modeli alın, bu model zaten 473 GB gibi bir değerle geliyor, bu oyunları da yükleyince az bir boyut kalır. Bana 1 TB bile yetmiyordu da neyse. :D Kısaca ısınmıyor ancak 1 TB modelini almanızı öneririm.
Cevabınız için çok teşekkürler ama internetten alma imkanım yok bildiğiniz mağazalarda da 1tb göremedim.Sizin bildiğiniz varsa lütfen söyler misiniz?
Size tavsiyem artık PS4 Pro almanız oyunları indirimle 100 TL’den aşağı bulursunuz.
Maalesef ps4 pro çok pahalı bütçemi aşıyor ama güxel bir indirim olursa düşünürüm cevabınız için teşekkürler.

Hocam bence, Ekim ya da Kasım ayını bekle, şu anda oyun konsollarına %50 ek vergi var. Ekim ya da Kasım ayından sonra %20 veya %30 olarak sabit kalacak, o zaman bayağı uyguna alabilirsin, hatta bu fiyata megapack alacağına, PS4 Pro alırsınız.

Cevabınız için çok teşekkürler ama internetten alma imkanım yok bildiğiniz mağazalarda da 1tb göremedim.Sizin bildiğiniz varsa lütfen söyler misiniz?

Maalesef ps4 pro çok pahalı bütçemi aşıyor ama güxel bir indirim olursa düşünürüm cevabınız için teşekkürler.
Ben 2018 yılında vatan bilgisayardan almıştım, tabi o zamanlar stoklar fazlaydı. Artık stoklarda kalmamış olması muhtemel, mağazalar da muhtemelen PS5 geleceği için PS4 almıyordur. O yüzden 1 TB modelini alacaksanız internetten almak gibi bir mecburiyet var. :/

Hocam bence, Ekim ya da Kasım ayını bekle, şu anda oyun konsollarına %50 ek vergi var. Ekim ya da kasım ayından sonra %20 veya %30 olarak sabit kalacak, o zaman bayağı uyguna alabilirsin, hatta bu fiyata megapack alacağına, PS4 Pro alırsınız.
Hocam haklısınız ama ailem alırsa şimdi alır okullar açıldıktan sonra hem almazlar hem de pc bike oynatmazlar ders çalıl diye sınav yaklaştığından ayrıca ben dediğiniz gibi vergi azalsa bile dolar kuru artışının arayı kapatacağını düşünüyorum.

Hocam PS tarafında bulunan özel oyunlar sadece kendisine ait. Fazla ısınma gibi bir durum yok. Fanları biraz sesli çalışıyor bu doğru. Sony yeni nesille bu sorunu çözecek. Xbox tarafında Gamepass avantajı var. PS daha yaygın bir platform. Hafıza için harici HDD kullanabilirsiniz.

Ben 2018 yılında vatan bilgisayardan almıştım, tabi o zamanlar stoklar fazlaydı. Artık stoklarda kalmamış olması muhtemel, mağazalar da muhtemelen PS5 geleceği için PS4 almıyordur. O yüzden 1 TB modelini alacaksanız internetten almak gibi bir mecburiyet var. :/
Peki çok teşekkürler bir şeyler yapmaya çalışacağım.
Hocam PS tarafında bulunan özel oyunlar sadece kendisine ait. Fazla ısınma gibi bir durum yok. Fanları biraz sesli çalışıyor bu doğru. Sony yeni nesille bu sorunu çözecek. Xbox tarafında Gamepass avantajı var. PS daha yaygın bir platform. Hafıza için harici HDD kullanabilirsiniz.
Teşekkürler cevap için.

Yeni konular

Geri
Yukarı