PS4 Slim mi Xbox One mı?

Gamerüs

Hectopat
Ben PS4 slim almak için karar vermiştim ama Xbox One isimli konsolun 700-800 TL'ye satıldığını gördüm. PS4 slim de 2000'e satılıyordu, Avrasya garantili. Hangisi almalıyım ve de PS4'te oynayacağım oyunların hepsi Xbox One'da var. Sizce PS4 slim mi almalıyım yoksa Xbox One mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PS4 slim almak için karar vermiştim ama Xbox One isimli konsolun 700-800 TL'ye satıldığını gördüm. PS4 slim de 2000'e satılıyordu, Avrasya garantili. Hangisi almalıyım ve de PS4'te oynayacağım oyunların hepsi Xbox One'da var. Sizce PS4 slim mi almalıyım yoksa Xbox One mı?
Xbox One guzel konsol, ama almadan once Joistikini yani kumandasini eline al Rahatsa sana Xbox al,

Xbox One dediğiniz konsol internet bağlantısından ibaret ben cihazı kullandığım için rahat rahat konuşabiliyorum. Konsolda tıklanıdığınız her sekme internet gerektiriyor.

O zaman ps4 almak daha mantikli one s ps4 den 300 lira az satılsada god of war ve uncharted dan vazgeçemem 650 tl görmüştüm bir sitede 2.el o zaman vazgeçebilirdim ama one da kasmalar oluyormuş zaten oyunlarda ve adaptörüde büyükmüş kendiside ayrica. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Xbox One S'ten PS4 Slim'e geçmiş biri olarak kesinlikle PS4 Slim öneririm.PS4 için mükemmel exclusive oyunlar var.Ayrıca hem oyunlar hemde ps plus üyelikleri daha uygun.Ayrıca çoğu exclusive oyunda Türkçe dil desteği bulunuyor.Gamepad konusunda ise bana göre Xbox gamepadi daha konforlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı