PS4 Slim nereden alınır?

Mahmutab

Hectopat
Merhaba dostlar, ilk defa konsol alacağım pek oynamayacağım sadece istediğim 4 5 oyunu oynayıp tozlanmaya bırakacağım. İnternetten almak istemiyorum malum kargocular acımaz yok eder :D.neyse elden alabileceğim bir yer var mı? 0 alacağım İstanbul'da yaşıyorum. MediaMarkt'ta falan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, ilk defa konsol alacağım pek oynamayacağım sadece istediğim 4 5 oyunu oynayıp tozlanmaya bırakacağım. İnternetten almak istemiyorum malum kargocular acımaz yok eder :D.neyse elden alabileceğim bir yer var mı? 0 alacağım İstanbul'da yaşıyorum. MediaMarkt'ta falan var mıdır?

2. el alın o zaman temiz Slim almayın bu arada bende PS4 Slim var alacaksanız 1 TB mat kasa 1216 kasa alın.

Ramazanın bitiminden sonra 2. el almanı öneriyorum Letgo üzerinden ben öyle yaptım 1300 TL gibi bir fiyata aldım 2 kol ile beraber ve hala kullanıyorum 1 yıl oldu.

Geçen hafta PS4 Slim 1TB 2 kol Letgo üzerinden 2300'e sattım. Düz PS4'ler 1700 civarına bile bulunuyor. Tabii ikinci el düşünürseniz. Onun dışında ben sıfır alırken de internet üzerinden aldım bir sorun yaşamadım satıcı konusu çok önemli. Mağaza için Vatan Teknosa gibi yerel dijital marketlere gidin. Gitmeden önce muhakkak şubeyi arayarak sorun var mı diye.

Tam tersi eski kasa alınmaz oyun mu oynatıyor uçak motoru mu çalıştırıyor belli değil. Slim alın 2. elden, oyunlarınızı oynayıp tekrar satarsınız.

Bende Slim var hiç memnun değilim. Fat kasa kullanmamışsın sanırım, kuzenimde parlak kasa var ısınmıyor. Sesi de Slim'le aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı