PS4 Slim vs. PS4 Pro

FreYr3162

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H, Ryzen 5 5600, Gigabyte Gaming OC Pro RTX 2060, G.Skill 2x8 GB 3000MHz CL16, Seagate Barracuda 2 TB 7200RPM, Samsung 860 EVO 500 GB M2 SSD, Pny CS900 480 GB, Cougar 700W PSU
Bu soruyla bir ton konu açılmış olduğunu biliyorum ancak yine de sormak istedim. Exclusive oyunlar için hangisini önerirsiniz? Konsolu Konsol Kulübünden ikinci el olarak alacağım. Aradaki fiyat farkında değer mi Pro almak? Ps4 Slim alıp üstüne artan parayla oyun da alabilirim aşırı kararsız kaldım. Sadece The Last Of Us serisi, Uncharted serisi, Spider-Man gibi oyunları oynayacağım başka oyun oynamayı düşünmüyorum. Ne yapmalıyım? Ps4 Pro'da exclusive oyunlar 60 FPS normal PS4'te 30 FPS diyorlar bu doğru mudur?

Örnek veriyorum PS4 Pro ile The Last Of Us 2 oynuyorsun, oyunu oynarken oyun sabit 30 FPS'te çalışır düşeceği en düşük değer 28 olur oda anlık olur. Ama Slim'de oynarken oyun yer yer 30'dan 23-24'e bile düşebilir.
Paranız varsa değer. 1080p Cyberpunk çok hoş olmadı benim için. Ama Pro'da 4K'da harika.
O oyun ps4 pro'da da kötü çalışıyor.

O oyun ps4 pro'da da kötü çalışıyor.
Buglarından bahsetmedim. Grafik kalitesinden bahsettim ki bugların bile çoğunu düzelttiler.
Videodan farkı inceleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi oyunlarmış onlar onları da sor ben hiç denk gelmedim.
The Last Of Us 2, 60 FPS veriyormuş Pro'da doğru mudur? Ya da Uncharted 4.
Sistemin imzandaki sistem ise bence Slim versiyonu al. Sürekli kullanacaksan PRO
İmzadaki sistemim şuan kullandığım sistem doğrudur. Exclusive oyunlar için PS4 düşünüyorum. Last Of Us serisini bitirmeyi gerçekten istiyorum exclusive dışında oyun oynamayacağım konsolda.

Yeni konular

Geri
Yukarı