PS4 Slim vs PS4 Pro

Satanay

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ege Bölgesi
Merhabalar, arkadaşlar ben PS4 Slim 500GB almayı planlıyorum görünürde en ucuz PS o fakat bir sorum var. Pro ile olan farkını internetten araştırdığımda 4K desteği olduğunu ve Slim'e göre daha güçlü olduğunu söylüyorlar. Benim 4K monitörüm yok o yüzden pek de umurumda değil fakat oyunlarda FPS farkı var mı bu iki konsol arasında? Ya da grafik farkı? PS4 Slim alırsam Pro ile aynı grafiklerde (1080p'de) aynı FPS'de oynayabilecek miyim yoksa Pro daha iyi grafikler ve daha yüksek FPS mi vaad ediyor?

Merhabalar, arkadaşlar ben PS4 Slim 500GB almayı planlıyorum görünürde en ucuz PS o fakat bir sorum var. Pro ile olan farkını internetten araştırdığımda 4K desteği olduğunu ve Slim'e göre daha güçlü olduğunu söylüyorlar. Benim 4K monitörüm yok o yüzden pek de umurumda değil fakat oyunlarda FPS farkı var mı bu iki konsol arasında? Ya da grafik farkı? PS4 Slim alırsam Pro ile aynı grafiklerde (1080p'de) aynı FPS'de oynayabilecek miyim yoksa Pro daha iyi grafikler ve daha yüksek FPS mi vaad ediyor?
Slim 30 FPS verirken genellikle PS 4 PRO 60 FPS verebiliyor 1080P'de.
Ekleme: @Rob Halford arkadaşıma katılıyorum 4K televizyon yok ise Slim al geç ama Aynı veya maks 150-200 TL fark var ise PRO al.

Son düzenleme:
Arkadaşın sistemi var neden Xbox alıp aynı oyunları oynasın ki?
Amacı Exclusive oyunları oynamak büyük ihtimalle.

PS exclusive oyunları PC'ye gelmeye başladı. Pek bir özelliği kalmadı PS'nin. Xbox müdürü phill Spencer bile bundan bahsetti. “önce özel oyun diyerek donanımlarını sattırıyorlar. Daha sonra özel oyunları bilgisayara getiriyorlar” demişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı