PS4 son etkinlikler silme

Hangi etkinliklerinizin diğer kişiler tarafından görüntülenebileceğini seçmek için profil ekranınızda (Seçenekler) > [Gizlilik Ayarlarını Değiştir] > [Oyun | Medya] > [Etkinlikler] seçimini yapın.
Etkinliklerinizden herhangi birini silmek için, etkinliği seçin, OPTIONS düğmesine basın ve ardından [Sil] öğesini seçin.

Hangi etkinliklerinizin diğer kişiler tarafından görüntülenebileceğini seçmek için profil ekranınızda (seçenekler) > [Gizlilik Ayarlarını Değiştir] > [Oyun | Medya] > [Etkinlikler] seçimini yapın.
Etkinliklerinizden herhangi birini silmek için, etkinliği seçin, optıons düğmesine basın ve ardından [Sil] öğesini seçin.

Teşekkürler bir de mesela GoW oynuyorum en başa geliyor sonra FIFA'ya giriyorum sonra çıkıyorum en başa geliyor uygulamaların yerleri sürekli değişiyor yardım eder misin?

Teşekkürler bir de mesela GoW oynuyorum en başa geliyor sonra FIFA'ya giriyorum sonra çıkıyorum en başa geliyor uygulamaların yerleri sürekli değişiyor yardım eder misin?
Oynama sürene göre değişiyor onlar bu normal bir şey yani son oynadığın oyun başa geliyor bu sorunu klasör oluşturarak halledebilirsin.

Geri
Yukarı