PS4 The Witcher 3 alınır mı?

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Bir yandan diyorum alıp oynayayım, diğer yandan sıkılırım diyorum. Ne yapsam bilemedim. Zamanında God of War'da bile sıkılmıştım. Çok ağır RPG içeriyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet RPG bir oyun. Ben de deneyip sıkılmıştım Witcher'da benim için fazla karmaşık ve sıkıcıydı. Yüksek ihtimal siz de sıkılırsınız.

Hikaye ve aksiyon seviyorsaniz sikilmazsiniz ama cok fazla diyalog var, en sevdigim oyun olmasina ragmen yer yer geciyordum dialoglari.

God of War'da sıkıldıysanız The Witcher 3'de hayli hayli sıkılırsınız diye düşünüyorum. Hikayesi çok güzel, çok severek ve merak ederek oynadım ancak uzun ve diyaloglarda seçimler yapmanız gerekiyor. Aksiyondan aksiyona geçmek bazen uzun sürebiliyor. Gerçi God of War'da da bulmaca ögeleri vardı, ben de onları çok sıkıcı buluyorum. Biraz da size bağlı tabi, iyi düşünün. YouTube'daki The Witcher 3 serilerini biraz izlerseniz belki kendiniz daha iyi anlarsınız.

PC’de DLC’ler ile bitirdim. Sıkılabilirsiniz. Ben bir yerden sonra zorluğu da en düşüğe aldım, film izler gibi oynadım.

Geri
Yukarı