Çözüldü PS4 uzaktan oynarken ortadan kırmızı çizgi çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

legendrewbo

Hectopat
Yer
İstanbul
Aynen bu şekilde. Normal televizyondan bağlanınca böyle bir çizgi oluşmuyor. Ve başka programlarda da böyle bir çizgi yok.

resim_2021-03-03_172820.png

HDMI kablosunda sıkıntı olabilir arkadaşın dediği gibi. İnternetten girip bakabilirsiniz. Eğer elinizde başka kablo yoksa biraz bant ve yapıştırıcı takviyesi ile onarabilirsiniz.

Adınızı ve soyadınızı öğrendim :) Sağ üst taraf. İsterseniz blur atıp yeniden yükleyin.

HDMI kablosunda sıkıntı olabilir arkadaşın dediği gibi. İnternetten girip bakabilirsiniz. Eğer elinizde başka kablo yoksa biraz bant ve yapıştırıcı takviyesi ile onarabilirsiniz.

Adınızı ve soyadınızı öğrendim :) Sağ üst taraf. İsterseniz blur atıp yeniden yükleyin.
hocam ben monitöre kablo ile bağlamadım ki ps4 sistemini internet ile bağladım.bu program ile PS Remote Play

Sağ ve sol tarafta baya bi' görüntü farkı var sol taraf daha koyu bana sanki görüntü ayarlarından bir demo tarzı bir şey açık kalmış gibi geldi.

hocam ben monitöre kablo ile bağlamadım ki ps4 sistemini internet ile bağladım.bu program ile PS Remote Play
İnternetiniz de bir sıkıntı olabilir belki. Monitör uyumluluk ayarlarında bir sıkıntı olabilir. Biraz salladım ama belki tutar.
Siz HDMI ile bağlayın bir bakın kapatıp açıp. Olmuyorsa geri dönün.
Bunun dışında uygulamada bir sorun olabilir, silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı