PS4 ve Nintendo Türkiye servisleri

Blorse

Decapat
Merhabalar,
Ben ya PS 4 ya da Switch/Switch Lite'tan birini almayi dusunuyorum yakin zamanda. Fakat Türkiye'deki servisleriyle ilgili biraz bilgiye ihtiyacım var. Oyun almaktansa abonelikle yurumeyi planliyorum. PS 4'un PS Now tarzi bir abonelik sistemi oldugunu ve ayni sekilde Switch'in de oyle bir abonelik sistemi oldugunu biliyorum. Sorularim su sekilde:
1 - Türkiye icinde abonelikler kullaniliyor mu yoksa VPN falan gerekiyor mu?
2 - Fiyatlari Türk kuru olarak ne kadar?
3 - Kutuphanedeki her oyuna erisim sagliyor mu?
4 - Illa Wi-Fi gerekiyor mu ya da Online olmak?

1 - PS Now Türkiye'ye gelmedi diye biliyorum Nintedo'nun öyle bir servisi zaten yok.

2- PS Now Fiyatı 70-80 TL.

3 - Evet.

4 - Evet, PS Now bulut sistem ile çalışıyorlar iyi bir internetiniz olmalı bütün oyunlar Online bazlı çalışır.

Kardan cok oynamak istedigim oyunlar uzun omurluluk kismina daha cok gidiyorum. Aslinda Switch kismini o yuzden seviyorum ama oyunlar asiri pahali oldugu için aboneligi dusundum. PS 4'un kutuphanesi genis daha makul fiyatli bir cok guzel oyun var. Xbox'i isteklerim dogrultusunda hep zayif gordum. Onda ne tur oyunlar var beni aydinlatirsaniz belki fikrim de degisir.

Kardan cok oynamak istedigim oyunlar uzun omurluluk kismina daha cok gidiyorum. Aslinda Switch kismini o yuzden seviyorum ama oyunlar asiri pahali oldugu için aboneligi dusundum. PS 4'un kutuphanesi genis daha makul fiyatli bir cok guzel oyun var. Xbox'i isteklerim dogrultusunda hep zayif gordum. Onda ne tur oyunlar var beni aydinlatirsaniz belki fikrim de degisir.
Sizin için en mantıklısı Xbox olacaktır PS ve Nintedo'nun Xbox gibi bir servisi yok kulvarları farklı.

1 - PS Now Türkiye'ye gelmedi diye biliyorum Nintedo'nun öyle bir servisi zaten yok.

2- PS Now fiyatı 70-80 TL.

3 - evet.

4 - evet, PS Now bulut sistem ile çalışıyorlar iyi bir internetiniz olmalı bütün oyunlar Online bazlı çalışır.

Türkiye'deki oyublncular abonelik almak için ne yapiyor peki? Yoksa sadece oyun mu satin aliyorlar.

Türkiye'deki oyublncular abonelik almak için ne yapiyor peki? Yoksa sadece oyun mu satin aliyorlar.
PS Now Türkiye'de VPN ile kullanan yoktur herhalde boşuna uğraş olur Playstation PS Plus üyelerine her ay 2 tane ücretsiz oyun veriyor en fazla onları oynarlar onun dışında evet her oyunu satın almak zorundasın.

PS Plus nedir? Bilgilendirebilir misiniz?

Aslinda PlayStation ve Xbox'tan uzaklasma sebebim evimde sadece 1 tane televizyonun bulunmasi ve benim rahat bir sekilde onu kullanamayacagimi bilmem. Kendime ait laptopum var masaustu bilgisayar ya da monitör olmadigi için Switch tarafina daha sicak bakiyorum. Ama oyunlarinin sinirli sayida olusu ve pahali olusu degip degmeyecegini dusundurtuyor.

Tesekkurler.

Yeni konular

Geri
Yukarı