PS4 VGA monitöre bağlama

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
PS4'ü 1600X900 VGA monitöre dönüştürücü ile bağlıyorum fakat görüntü yok diyor. YouTube'da izlediğim videolarda dönüştürücünün güç girişi olması gerektiğini söylüyorlar. Bu şekilde bir dönüştürücü ile görüntü alınabilir mi?

Bende aynı sorunu yaşamıştım güç girişli vga dönüştürücüsünü alman gerek.

Micro usb ile bağlayıp diğer ucunu PS4'e bağlayacaksınız.

PS4'ü 1600X900 VGA monitöre dönüştürücü ile bağlıyorum fakat görüntü yok diyor. YouTube'da izlediğim videolarda dönüştürücünün güç girişi olması gerektiğini söylüyorlar. Bu şekilde bir dönüştürücü ile görüntü alınabilir mi?

PS4 uyumlu olması lazım dönüştürücünün piyasadaki dönüştürücülerin %30 uyumlu biraz zor bulursun ama uyumlu olan modeli bulduktan sonra çalıştırabilirsin senin elindeki daha çok PC için ve evet bir dönüştürücün güç girişi olması lazım.

Bende aynı sorunu yaşamıştım güç girişli VGA dönüştürücüsünü alman gerek.

Micro USB ile bağlayıp diğer ucunu PS4'e bağlayacaksınız.

Bunun PS4 uyumlu olacağını sanmıyorum. Daha çok PC için bunlar bende uzun yıllar PS4 kullandım ama çoğu dönüştürücü uyumsuzluğundan çalışmadı.

Dönüştürücü kablo herhangi bir güç girişi yok.
Güç girişlisini almanız gerek ben de boşa 50TL harcamıştım o sebeple.
Bunun PS4 uyumlu olacağını sanmıyorum. Daha çok PC için bunlar bende uzun yıllar PS4 kullandım ama çoğu dönüştürücü uyumsuzluğundan çalışmadı.
Başka ürün de alabilir sıkıntı değil ama güç girişli olması şart.

Geri
Yukarı