PS4 vs PC?

Kaan1122

Hectopat
Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarımın 1 gb 256 bit 9800 gt ekran kartı var ve amd ii x2 250 3.00 ghz işlemcisi var.
Oyunlarda iyi performans alamıyorum doğal olarak. Yazın ps4 almayı planlıyordum ve aklıma ekran kartı ve işlemci almak geldi. Ps4 bir konsol mağazasında 900 tl. Oyunlarda gta v ve fifa 16 alsam oyunların ikisi 250-280 tl civarına geliyor. Bilgisayar için msi gtx 750 ti twinfrozr gaming 2gb 128 bit ekran kartı ve amd fx 6300 işlemci almayı planlıyorum. İkisi 950 liraya geliyor. İkisi arasında kaldım. Sizce hangisini alırsam iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle anakartınız ile alacağınız işlemci uyumlumu değilmi ? Eğer uyumlu değilse anakart masrafıda çıkıcak başınıza ve doğal olarak en az 8 gb ram sahibi olmalısınız yoksa bide onunda masrafı var .

Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarımın 1 gb 256 bit 9800 gt ekran kartı var ve amd ii x2 250 3.00 ghz işlemcisi var.
Oyunlarda iyi performans alamıyorum doğal olarak. Yazın ps4 almayı planlıyordum ve aklıma ekran kartı ve işlemci almak geldi. Ps4 bir konsol mağazasında 900 tl. Oyunlarda gta v ve fifa 16 alsam oyunların ikisi 250-280 tl civarına geliyor. Bilgisayar için msi gtx 750 ti twinfrozr gaming 2gb 128 bit ekran kartı ve amd fx 6300 işlemci almayı planlıyorum. İkisi 950 liraya geliyor. İkisi arasında kaldım. Sizce hangisini alırsam iyi olur?
Eğer gelecekte de oynayabileceğiniz bir şey istiyorsanız 1500-1800 TL arası bilgisayar alın. PS4'ün yakında geri kalacağını düşünüyorum.

O fiyata PS4 bulduysanız direk alın derim. PS4 sizi daha fazla idare edecektir. Artık yeni çıkan oyunlarda bile minimum sistem gereksinimlerinde GTX 750 Ti'yi görüyoruz.

Bütçen 2000 TL ve daha az ise PS4 almak daha mantıklı. Hem aralarında neredeyse gözle görülebilecek kadar grafik farkı yok. PS4 seni daha uzun idare edecektir. Bende aynı şeyleri düşünüp PS4 aldım. Unutma yatağında yatarak oyun oynamak daha zevkli:D

Bence ps4 almalısın kasma yok donma yok.2 hafta önce ps4 aldım ve çok memnunum bence sende ps4 almalısın. Ürün fiyatının hakkını veriyor.

Arkadaşlar bilgisiyar almaya karar verdim ve böyle bir sistem topladım nasıl olmuş ?

Dosya Ekleri

• alıncak bilgisiyar.png
    alıncak bilgisiyar.png
    62,1 KB · Görüntüleme: 230
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı